Marka Koru Pharma w ofercie sklepu dermatic


O urodzie Koreanek możemy czytać wielu artykułach i poradnikach. Autorzy publikacji zwracają uwagę na szczególną pielęgnację skóry, która pozwala zachować wygląd młodej i odświeżonej cery na długo.

Dokładne oczyszczanie twarzy, codzienne nawilżanie i stosowanie ochrony przeciwsłonecznej tworzą rytuał, którego doskonałym uzupełnieniem okazują się różnorakie zabiegi w gabinecie urody.

Przedstawiamy zatem koreańską markę Koru Pharma, która za swoją misję stawia utrzymanie i podkreślenie piękna każdej osoby. Produkty od Koru Pharma są w pełni naturalne i bezpieczne w użyciu. Wskazana firma farmaceutyczna nawet w samej nazwie nawiązuje do siły i harmonii płynącej z natury, a autentyczność wykorzystanej metafory potwierdzają efekty w postaci wygładzonej i promiennej skóry.

Warto więc dowiedzieć się nieco więcej na temat osiągniętych rezultatów i kuracji z produktami od Koru Pharma ze strony hurtowni estetycznej Dermatic.

Lipolax VL 10 ml

Lipolax VL – wysokiej jakości preparat przeznaczony do ujędrniania skóry za pomocą lipolizy. Aby móc opisać wskazany specyfik, należy na początku wyjaśnić, na czym polega zabieg, do którego jest wykorzystany.

Lipoliza to kuracja dedykowana osobom, których skóra pozbawiona jest jędrności i gęstości, bądź też zmagają się z problemem nadmiernej tkanki tłuszczowej w takich miejscach jak brzuch, uda, ramiona, pośladki i kolana. Sprawdzi się również jako sposób na zredukowanie efektu tzw. drugiego podbródka i poprawę konturów twarzy.

Należy podkreślić jednak, że zabieg sam w sobie nie ma działania odchudzającego – pełni za to idealne uzupełnienie, dzięki któremu nasi pacjenci osiągną pełniejsze rezultaty idealnie wymodelowanej sylwetki.

Rozpatrując zabieg lipolizy z fizjologicznego punktu widzenia, polega on na wstrzykiwaniu substancji odpowiedzialnych za rozkład trójglicerydów, które następnie ulegają procesom metabolicznym i wydalane są z organizmu. Cały zabieg zajmuje ok. 30-60 minut, na co wpływ ma miejsce, które poddaje się kuracji.

Lipoliza iniekcyjna – przeciwwskazania

Podczas zabiegu lipolizy iniekcyjnej do wnętrza skóry przedostają się określone związki, takie jak L-karnityna, czy krzemionka organiczna, które przyspieszają lipolizę. Ze względu na wspomnianą ingerencję w procesy komórkowe, istnieją pewne stany zdrowotne, które wykluczają możliwość przeprowadzenia zabiegu.

Zalicza się do nich m.in.:

  • reakcje alergiczne na wykorzystane składniki
  • choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
  • problemy z krzepliwością krwi
  • cukrzyca
  • infekcje skórne ze stanami zapalnymi
  • przyjmowanie leków z pochodną witaminy A
  • ciąża i okres laktacji

Lipoliza iniekcyjna – skutki uboczne

Każdy specjalista od zabiegów estetycznych zgodzi się, że bezpieczeństwo zabiegu i zdrowie pacjenta należy postawić na pierwszym miejscu. Ampułki do lipolizy powinny pochodzić z pewnego źródła i być aplikowane jedynie przez uprawnione do tego osoby.

Dzięki odpowiedniej technice, warunkom i preparatom nasi pacjenci nie powinni martwić się o długotrwałe i poważne skutki uboczne. Obrzęk, zaczerwienienie, siniaki, zgrubienia czy biegunka mogą utrzymać się do kilku dni po zakończeniu iniekcji. Skóra będzie także bardziej wrażliwa na jakiekolwiek czynniki zewnętrzne, dlatego tak ważne jest regularne stosowanie ochrony przeciwsłonecznej i unikanie nagłych zmian temperatur.

W tym czasie nie należy także przeprowadzać innych zabiegów, które mogą jeszcze bardziej podrażnić skórę, wliczając w to nawet domowy peeling, czy depilację.

Lipolax VL – opinie

Wstępna dawka wiedzy na temat popularnego zabiegu lipolizy pozwala nam skupić się na przeznaczonych do niego specyfikach marki Koru Pharma. Jednym z oferowanych produktów na stronie hurtowni Dermatic jest wspomniany już Lipolax VL. W swoim składzie zawiera odpowiednio dobrane substancje, które działają lipolitycznie, pobudzają procesy regeneracji, zwiększają napięcie skóry, a zalicza się do nich 60 mg fosfatydylocholiny, acetyl heksapeptyd, palmitoyl pentapeptide-4, L-karnitynę oraz hialuronian sodu.

Kompleks niniejszych związków odpowiada zatem za cały proces redukowania miejscowych złogów tłuszczowych, przyczyniając się przy tym do uzyskania atrakcyjnego efektu podniesionej i gęstej skóry bez niepożądanych fałd, bruzd i nierówności. Z całą pewnością jest to jedna z głównych przyczyn, dla których Lipolax VL cieszy się tak pozytywnymi opiniami wśród specjalistów z zakresu medycyny estetycznej.

Pacjenci także doceniają działanie koreańskiego specyfiku Lipolax VL. Długotrwałe efekty, które są w stanie uzyskać w krótkim odstępie czasu oraz szybkość samej aplikacji sprawiają, że kuracja z Lipolax VL staje się często polecanym zabiegiem zwiększającym gęstość skóry i modelującym sylwetkę.

Lipolax + 10 ml

Do zabiegu lipolizy możemy użyć także specyfiku Lipolax +. Preparat to kolejna propozycja od koreańskiego producenta Koru Pharma, który składa się z fosfatydylocholiny pochodzącej z oleju sojowego, dezoksycholanu sodu i L-Karnityny.

Substancje wspomagają niszczenie i wydalanie komórek tłuszczowych oraz zapobiegają gromadzeniu się toksyn w komórkach. Innowacyjny skład o spektakularnym działaniu wiąże się z minimalną ilością serii potrzebnych do osiągnięcia upragnionych rezultatów oraz bezpieczeństwem przeprowadzonego zabiegu, które potwierdzone zostało badaniami klinicznymi.

Zabieg lipolizy z Lipolax

Iniekcja specyfiku Lipolax wymaga użycia określonego typu igieł – w tym przypadku sprawdzą się te w rozmiarze 30G. Rozróżnić należy jednak głębokość, na jaką można nimi oddziaływać. Jeżeli poprawiamy kondycję skórę w okolicy nóg, bioder, brzucha, talii i pośladków należy zaaplikować od 20 do 30 ml preparatu Lipolax na głębokość 6-13 mm, którą dobiera się ze względu na stan skóry pacjenta.

Aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty ujędrnionej skóry potrzeba od 1 do 5 zabiegów, które powtarzane są co ok. 2 tygodnie. Zmiany są widoczne już po przeprowadzeniu jednego zabiegu, jednak aby utrzymać uzyskane rezultaty, niezbędna jest pełnowartościowa dieta i aktywność fizyczna, dzięki której skóra pozostanie napięta, a na wadze nie pojawią się zbędne kilogramy.

Lipolax – cena

Podczas wyboru komponentów do poszczególnych zabiegów zwracamy również uwagę na ich cenę. 10 ml środka Lipolax kosztuje ok. 100 – 150 PLN. Zachęcamy także do zapoznania się z ceną proponowaną na stronie hurtowni estetycznej Dermatic, w której oferowane produkty znajdują się w prawdziwie konkurencyjnych cenach.

Ujędrnienie skóry z produktami Koru Pharma 

Koreański producent Koru Pharma wychodzi naprzeciw osobom o zwiotczałej skórze, które pragną poprawić jej jakość oraz wymodelować swoją sylwetkę bez użycia skalpela.

Zabiegi z zastosowaniem środka Lipolax VL, czy Lipolax + to gwarancja zadowalających efektów, krótkiego okresu rekonwalescencji oraz uśmiechów na twarzach naszych pacjentów, które z pewnością przełożą się na równie pozytywne opinie o naszym salonie estetycznym.

Zespół Dermatic