Wyjątkowe enzymy PBSerum


Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że wszyscy dążymy do perfekcjonizmu w swoich gabinetach urody. Odnosi się to zarówno do używanego sprzętu, wykwalifikowanego personelu, jak i komponentów stosowanych do zabiegów estetycznych.

Możemy wyróżnić wiele sprawdzonych środków dedykowanych poszczególnym kuracjom – wśród tak bogatej oferty, warto zainteresować się specyfikami marki Proteos Biotech (PB).

Jest to hiszpańska marka, która specjalizuje się w badaniach nad enzymami bioaktywnymi wykorzystywanymi w preparatach rewitalizujących skórę. Produkty ze wspomnianego laboratorium znajdują się w hurtowni internetowej Dermatic i nabywane są przez wielu specjalistów w celu długotrwałego odświeżenia skóry. 

PBSerum HA 1,5 Low

W wyniku wieloletnich badań nad środkiem, który w skuteczny sposób zniweluje niedoskonałości skórne w postaci cieni pod oczami, zmarszczek oraz bruzd,  laboratorium PB przedstawia unikalne połączenie kwasu hialuronowego i kompleksu rekombinowanych enzymów – PB Serum HA 1,5 Low. 

Niniejszy specyfik przeznaczony jest dla osób, których skóra wyraźnie straciła objętość i potrzebuje natychmiastowego nawilżenia. Polecany szczególnie w kuracjach redukujących obrzęki, cienie i zmarszczki w okolicach oczu. PB Serum HA 1,5 Low wykazuje bowiem właściwości przeciwzapalne i pobudza procesy reorganizacji włókien kolagenowych w naruszonych komórkach. Jest to możliwe za sprawą trzech substancji czynnych, do których zalicza się takie związki jak kolagenaza, liaza i lipaza. Wskazane enzymy występują w trzech stężeniach i odpowiadają za hamowanie gromadzenia się wody m.in. w przypadku obrzęków pod oczami. 

Skuteczność PB Serum HA 1,5 Low uwarunkowana jest biokompatybilnym charakterem samych enzymów. Są to bowiem związki, które występują w ludzkim organizmie i odpowiadają za prawidłowy przebieg procesów metabolicznych. Co więcej, zawarty w specyfiku kwas hialuronowy również naturalnie znajduje się w komórkach i odpowiada za utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia skóry, a co za tym idzie, pozwala uzyskać promienny i odświeżony wygląd twarzy. Na domiar tego, o długotrwałym działaniu preparatu PB świadczą liczne badania in vitro i in vivo. Na ich podstawie wykazano, że substancje aktywne skutecznie zwalczają włóknienia skóry przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa. 

Sama aplikacja odbywa się poprzez wstrzyknięcie mieszaniny kwasu hialuronowego i enzymów w problematyczne miejsce na skórze pacjenta za pomocą strzykawki o pojemności 5 ml. Jeżeli obszar, który zostaje poddany zabiegowi, cechuje się niewielką powierzchnią, zaleca się wykorzystanie jedynie połowy przygotowanej substancji. Niezależnie, czy PB Serum HA 1,5 Low zostanie wykorzystany jako zabieg na cienie pod oczami, czy ma on na celu zniwelowanie obrzęku w innych okolicach na skórze, pacjenci po zakończonej kuracji mogą zauważyć zaczerwienienie, drobne siniaki i szczególną wrażliwość – są to normalne skutki iniekcji z zastosowaniem igieł, które znikną w ciągu kilku dni. 

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, gdy procesy skórne ulegną ustabilizowaniu. Pamiętajmy o poinformowaniu pacjenta o odpowiedniej pielęgnacji naruszonej skóry – nie powinien on korzystać z solarium i sauny, a także unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne. 

PB Serum HA 1,5 Medium

Innowacja 40 Kongresu i Targów LNE!

Zabiegi modelujące sylwetkę wybierane są przez ludzi w różnym wieku – decydują się na nie pacjenci, którzy zrzucili sporą ilość kilogramów, kobiety po przebytej ciąży, czy osoby szukający sposobu na ujędrnienie skóry. Wykorzystując środek PB Serum Ha 1,5 Medium, jesteśmy w stanie poprawić kondycję skóry, zlikwidować cellulit i rozstępy, a także zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej. 

Oczywiście, uzyskanie wspomnianych powyżej efektów powinno być traktowane jedynie jako uzupełnienie działań modelujących ciało. Aby cieszyć się z upragnionej figury niezbędna jest zbilansowana dieta i aktywność fizyczna, dzięki której efekty zastosowania PB Serum HA 1,5 Medium utrzymają się przez długi czas. 

Sama iniekcja preparatu sprowadza się do wstrzykiwania kompleksu enzymów i cechującego się wysoką masą cząsteczkową kwasu hialuronowego w głębokie warstwy skóry. Niniejszy proces może wiązać się z odczuciem dyskomfortu przez pacjenta – w celu zminimalizowania bólu zaleca się aplikację kremu znieczulającego lub dodanie lidokainy do przygotowanego roztworu. Wykonana lipoliza iniekcyjna przyniesie pierwsze efekty już po pierwszej aplikacji, jednak w przypadku głębszych zmian skórnych może okazać się to niewystarczające. Osiągnięcie wymarzonego rezultatu może wiązać się zatem z przeprowadzeniem ok. 4 serii zabiegów w określonych odstępach czasowych, tak by skóra pacjenta mogła odpowiednio zareagować na substancje zawarte w PB Serum HA 1,5 Medium. 

PBSerum HA 1,5 Medium charakteryzuje się wysoką stabilnością zawartych w nim składników. Uzyskanie preparatu o takich właściwościach związane jest z procesem liofilizacji, który polega na eliminacji wody poprzez proces zamrażania substancji. Mimo oddziaływania na wykorzystane komponenty nie tracą one swoich właściwości i nie muszą być przechowywane w pomieszczeniach o niskich temperaturach. Co więcej, nie musimy się również martwić o bezpieczeństwo środków PBSerum – zostały potwierdzone przez hiszpańską agencję AEMPS zajmującą się dopuszczaniem produktów medycznych do obrotu i przeszły pomyślnie audyty organizacji BSI i KIWA. 

PBSerum HA 1,5 High

Jak sama nazwa wskazuje, PB Serum Ha 1,5 High to środek dedykowany zabiegom niwelującym głębokie zmiany skórne, takie jak cellulit i rozstępy na dużej powierzchni skórnej, różnego rodzaju blizny oraz niedoskonałości powstałe po przeszczepach skóry.

Kuracja z zastosowaniem PB Serum HA 1,5 High, tak jak w przypadku wspomnianych powyżej specyfików dostępnych w hurtowni internetowej Dermatic, odbywa się poprzez wstrzyknięcie substancji w głąb warstwy skórnej – głębokość zależy od rodzaju dolegliwości i waha się między 2 – 8 mm. Pamiętajmy, by nie wykonywać kuracji na skórze skłonnej do powstawania bliznowców, na której znajdują się stany zapalne oraz jeśli pacjent posiada alergie na substancje aktywne lub cierpi na choroby nowotworowe i autoimmunologiczne. 

Enzymy PB Serum zawarte w przedstawionym preparacie, cechują się swoją prostą i czystą strukturą, a co za tym idzie, są bardziej skuteczne i lepiej przyswajalne przez komórki. Wskazane właściwości pozwalają stwierdzić, że PB Serum jest nie tylko sprawdzonym środkiem rewitalizującym skórę, ale działa także leczniczo – szczególnie jako środek zapobiegający zwłóknieniem skóry po zabiegach. 

PBSerum HA 1,5 High – opinie 

Jak już zostało wspomniane, specyfiki marki PB Serum zostały potwierdzone wieloma certyfikatami poświadczającymi skuteczność i bezpieczeństwo zastosowanych substancji. Dodajmy do tego pozytywne opinie – zarówno specjalistów przeprowadzających zabiegi estetyczne, jak i pacjentów, którzy mogą pochwalić się wygładzoną i rozjaśnioną cerą dzięki wykorzystanym środkom. Podkreśla się tutaj łatwość przeprowadzenia aplikacji oraz, co najważniejsze, długotrwałe efekty widoczne już po pierwszej iniekcji.

PB Serum – marka, której możesz zaufać

Po zapoznaniu się z właściwościami poszczególnych preparatów marki PB Serum, nie ulega wątpliwości, że są to bezpieczne komponenty, które wyróżniają się innowacyjną technologią produkcji. Przekłada się to oczywiście na spektakularne rezultaty – od rozjaśnienia cieni pod oczami, po pozbycie się cellulitu z obszaru ud, czy pośladków. Będąc świadomym możliwych do uzyskania efektów, czas zaufać profesjonalnym laboratorium i wzbogacić swoją ofertę o kuracje z PBSerum!

 

Zespół Dermatic