Dermapeny marki Dr. Pen


Z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać o skuteczności zabiegów medycyny estetycznej. Bazując na nabytym doświadczeniu, cennej dawce wiedzy oraz starannie dobranych preparatach możemy zniwelować wiele defektów skórnych i poprawić wygląd naszych pacjentów. Wykorzystajmy do tego niezwykle skuteczną mezoterapię mikroigłową, która stanowi meritum na różnorakie niedoskonałości w postaci zmarszczek, blizn, przebarwień, a nawet cellulitu i rozstępów.

Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja substancji aktywnych odpowiedzialnych za wypełnienie, nawilżenie i poprawę kondycji skóry, odbywa poprzez wykonywanie drobnych nakłuć specjalistycznym urządzeniem przeznaczonym do tego typu zabiegów. Szukając najwyżej klasy sprzętu, który pozwoli uzyskać długotrwałe efekty wygładzonej skóry, warto poświęcić chwilę i zapoznać się z aparatami Dr. Pen, których specyfika wyróżniona została w poniższym artykule. 

Dermapen – urządzenie profesjonalne na miarę profesjonalisty

Zabieg z Dermapen nie bez przyczyny znajduje się w tak wielu ofertach salonów urody. Co sprawia, że coraz więcej specjalistów decyduje się na przeprowadzanie go w swoim gabinecie?

Po pierwsze, jest to kuracja dedykowana wszystkim typom cery – niezależnie więc, czy skóra naszego pacjenta jest niezwykle delikatna, ma tendencję do przetłuszczania się, czy widnieją na niej popękane naczynka, jeśli nie ma ogólnych przeciwwskazań do zabiegu Dr Pen Dermapen, można rozpocząć aplikację wybranego środka. 

Dermapen to także łatwość i wygoda w przeprowadzeniu zabiegu. Urządzenie przeznaczone do właściwego oddziaływania na skórę przypomina w swojej formie długopis, który charakteryzuje się niebywałą lekkością, a podczas użytkowania nie wydaje żadnych niepożądanych dźwięków, umożliwiając przy tym pacjentowi pełny relaks.

 

Oczywiście, wspominając o zaletach mezoterapii mikroigłowej z zastosowaniem urządzenia Dermapen, nie można pominąć głównego czynnika determinującego satysfakcję naszych pacjentów – efektów zabiegu.

Mezoterapia nie jest ukierunkowana na jeden problem skórny. Z jej pomocą zredukujemy zmarszczki, wygładzimy bruzdy i fałdy, uzyskamy właściwy poziom nawodnienia skóry, poprawimy mikrokrążenie krwi w komórkach, pozbędziemy się blizn potrądzikowych i przebarwień, a także pożegnamy się z wiotką skórą z cellulitem i rozstępami. 

Dr Pen A6 Ultima

Wskazując środki, dzięki którym zabieg mezoterapii mikroigłowej okazuje się tak skuteczną kuracją, należy wyróżnić nowoczesne urządzenie umożliwiające nam swobodne oddziaływanie na skórę. Dr Pen A6 to profesjonalny sprzęt o bardzo poręcznym rozmiarze (126 mm x 23 mm) – taka wielkość pozwala na wygodne operowanie aparatem.

Dodajmy do tego możliwość pracy w trybie przewodowym i bezprzewodowym oraz długi czas działania, który sięga nawet 8 godzin, gdy urządzenie jest w pełni naładowane. 

Dr Pen Ultima A6 – kartridże do mezoterapii

W zestawie Dr Pen Ultima A6 oprócz głównego urządzenia znajdziemy także dwa akumulatory litowo-jonowe, zasilacz oraz dwa kartridże 12 igieł. Tak kompletny skład daje nam możliwość przeprowadzenia w pełni profesjonalnego zabiegu, bez obaw o szybkie rozładowania urządzenia.

PRZECZYTAJ INSTRUKCJĘ STOSOWANIA >

Dr Pen A6 – opinie

Dr Pen Ultima A6 może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami profesjonalistów praktykujących rozmaite zabiegi estetyczne. Podkreślają komfort podczas przeprowadzania iniekcji, która związana jest z mobilnością i lekkością sprzętu. Na uwagę zasługuje także sam wygląd Dr Pen A6 – srebrny kolor obudowy nadaje urządzeniu wyjątkowego szyku. Doskonalenie piękna naszych pacjentów za pomocą równie atrakcyjnego urządzenia? Takie połączenie z pewnością okaże się dodatkowym walorem przeprowadzanego zabiegu. 

Mezoterapia mikroigłowa z zastosowaniem niniejszego urządzenia doceniana jest także przez szerokie grono pacjentów. Efekty, które osiągają dzięki aplikacji kompleksu określonych substancji, towarzyszą im przez długie miesiące, nie pozostawiając po sobie żadnych skutków ubocznych w postaci siniaków, zakażeń, czy blizn.

Osoby, które poddały się zabiegowi, zauważają za to wyraźną poprawę poziomu nawilżenia, ujędrnienie oraz podniesienie owalu twarzy uzyskując przy tym efekt długotrwałego odmłodzenia skóry. 

Dr Pen – który wybrać?

Hurtownia estetyczna Dermatic proponuje także dwa inne, równie skuteczne rozwiązania. W zależności od wybranej specyfiki naszej pracy możemy wybierać pomiędzy przewodowym Dr Pen M5, a bezprzewodowym Dr Pen M7. Cechą, po której możemy odróżnić dwa wspomniane modele, jest także kolor aparatu. Dr Pen M5 występuje w złotych odcieniach, natomiast Dr Pen M7 to sprzęt o różowej barwie.

 

Bez względu na to, jaki model wydaje się dla nas bardziej praktyczny, decydując się na produkty Dermapen, mamy pewność, że z ich pomocą osiągniemy spektakularne rezultaty i poprawimy stan skóry naszych pacjentów. Aby uzyskać promienną i pozbawioną zmarszczek skórę należy wykonać serię niewielkich nakłuć w określonych miejscach na twarzy, szyi, czy dekolcie.

Dzięki bezpośredniemu oddziaływaniu na skórę jesteśmy w stanie poprawić jej procesy naprawcze, przyspieszyć wchłanianie zastosowanych substancji aktywnych oraz stymulować syntezę białek odpowiedzialnych za elastyczność i napięcie skóry. 

 

Wspomniane rodzaje urządzeń do mezoterapii mikroigłowej działają pod regulowanym napięciem od 100 do 240 V. W zależności od oczekiwanego efektu i stanu skóry pacjenta możemy dobrać prędkość nakłuć na minutę oraz głębokość nakłuwania skóry. Efekty widoczne będą już po pierwszym zabiegu, jednak w większości przypadków okazuje się to niewystarczającym środkiem.

Maksymalizacja rezultatów powinna nastąpić po przeprowadzeniu ok. 3-4 zabiegów. Przygotujmy więc naszych pacjentów na chwilę cierpliwości – przeglądając się w lustrze po zakończonej już sesji, bez cienia wątpliwości stwierdzą oni, że było warto czekać.

Dr Pen – kartridże do zabiegów

Przeprowadzanie mezoterapii mikroigłowej wiąże się z dostosowaniem rodzaju kartridża do problemu skórnego, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć. Zdecydowaliśmy się na użycie aparatu Dr Pen M5, a może bezprzewodowy Dr Pen wydaje się dla nas łatwiejszy w obsłudze?

Nasz wybór nie stanowi w tym przypadku zbyt dużej różnicy. Po uprzedniej konsultacji z pacjentem i określeniu celu zabiegu należy odpowiednio dobrać rodzaj igieł, które stanowią integralną część dostępnych kartridży. Zalicza się do nich:

  • kartridż 24-igłowy – sprawdzi się przy umiarkowanych zmarszczkach oraz drobnych plamach i nielicznych przebarwieniach;
  • kartridż 42-igłowy – umożliwia spłycenie zmarszczek, blizn potrądzikowych i służy do poprawa ogólnej kondycji skóry;
  • kartridż NANO-igłowy – dedykowany wrażliwej i delikatnej skórze w celu jej odmłodzenia i dogłębnego odżywienia.

Nie zapominajmy także o podstawowych przeciwwskazań do oddziaływania na skórę za pomocą specjalnie wyprofilowanych igieł. Nakłuwanie skóry, na której występują brodawki, kurzajki, infekcje i stany zapalne nie powinno zostać dopuszczone do skutku.

To samo dotyczy osób z chorobami nowotworowymi i autoimmunologicznymi oraz reagujących alergicznie na składniki aktywne aplikowane przez opisywany rodzaj iniekcji. 

Oferowane kartridże przeznaczone są do jednorazowego użytku. Ich hermetyczne opakowanie daje nam w pełni sterylne i bezpieczne narzędzia – takie, jakie powinny znajdować się w każdym profesjonalnym gabinecie. 

Mezoterapia mikroigłowa z Dr. Pen

Długotrwałe efekty, bezpieczeństwo zabiegu i długa lista rekomendacji – mezoterapia mikroigłowa z Dermapen podbiła niejedno studio urody. Patrząc na tak pozytywne opinie i rezultaty potwierdzone setkami uśmiechów zadowolonych pacjentów, wprowadzenie go do oferty swojego gabinetu nie powinno budzić żadnych wątpliwości. Postawmy więc na sprawdzone rozwiązania i korzystajmy z możliwości, jakie oferuje nam medycyna estetyczna – skóra naszych pacjentów właśnie na to zasługuje.


Zespół Dermatic