Innowacyjne enzymy PBSerum: foto-relacja z konferencji.


Enzymy PBSerum nowa siła w estetyce: fotorelacja z konferencji szkoleniowych zorganizowanych w czterech miastach w Polsce przez Instytutu Praktyki Zabiegów Estetycznych we współpracy z Dermatic.pl.

 

Wszystkie konferencje (w Warszawie, Poznaniu Gdańsku i Wrocławiu) zgromadziły ogromną liczbę profesjonalistów ciekawych nowości, innowacji oraz chcących podnosić swoje umiejętności i rozwijać ofertę gabinetową.

Swoją wiedzą podzielili się nie tylko specjaliści z Polski (dr n. med. Izabela Załęska), ale także z Rumunii (dr Andrea Boca) oraz Hiszpanii (Sara Cardeñoso). Tematyka wykładów miała na celu zapoznanie z innowacyjnym produktem jakim jest PBSerum oraz praktycznym zastosowaniu go w terapii zwłóknień, blizn, cellulitu, rozstępów, depozytów tłuszczu.

Uczestnicy dowiedzieli się czym są enzymy, jak działają i jak podawać poszczególne preparaty z całej serii co następnie zademonstrowane było na pokazie warsztatowym na wybranych okolicach, np. worki pod oczami, cellulit, blizny, wiotka skóra na brzuchu czy kolanach.

Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji:

 

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Zespół Dermatic oraz IPZE.