Gama koktajlii i masek od Laboratoires L’esthetic


Rynek branży beauty i zabiegów estetycznych oferuje różnego rodzaju komponenty niezbędne do przeprowadzania zabiegów. Niezależnie od tego, czy dążymy do wygładzenia zmarszczek, usunięcia blizn, podniesienia owalu twarzy czy likwidacji cellulitu, stosowane przez nas specyfiki muszą cechować się wysokim stopniem bezpieczeństwa oraz skutecznym działaniem.

Zastanawiając się, gdzie można nabyć tak profesjonalne środki, warto zapoznać się z produktami dostępnymi na stronie hurtowni estetycznej Dermatic. Wśród szerokiej gamy preparatów do zabiegów estetycznych, na szczególne wyróżnienie zasługują komponenty francuskiej marki Laboratoires L’Esthetics, które powstają przy współpracy lekarzy, biologów i kosmetologów, a ich bezpieczeństwo potwierdza zgodność z normami ISO 9001 oraz ISO 13485. Poniżej przedstawiamy, jakie specyfiki niniejszej marki znajdują się w sklepie www.dermatic.com.pl oraz jakie problemy skórne jesteśmy w stanie z nimi zniwelować.

L’esthetic Mesofiller

Środek przeznaczony do zabiegu mezoterapii – jest to jedna z najpopularniejszych kuracji odmładzających i poprawiających kondycję skóry. Odbywa się poprzez aplikację L’esthetic Mesofiller w głąb skóry pacjenta przy użyciu igieł i trwa ok. 30 minut – w zależności od problematycznego obszaru, który poddany zostaje zabiegowi.

Po iniekcji substancji na twarzy pacjenta może pojawić się zaczerwienienie i delikatny obrzęk, który przy odpowiedniej pielęgnacji i zastosowaniu się do zaleceń specjalisty, nie utrzyma się dłużej niż przez okres kilku dni.

W celu zniwelowania bólu i maksymalnego ograniczenia dyskomfortu zabieg poprzedza nałożenie środka znieczulającego. Należy pamiętać także o dokładnym oczyszczeniu skóry i upewnieniu się, że stan zdrowia pacjenta pozwala na przeprowadzenie zabiegu.

 

Mezoterapia nie może być zastosowana, jeżeli zainteresowana kuracją osoba jest w ciąży, okresie laktacji, choruje na zmiany nowotworowe i autoimmunologiczne, czy też jej skóra jest bardzo podrażniona i występują na niej stany zapalne.

Efekty aplikacji L’esthetic Mesofiller widoczne są już po pierwszym zastosowaniu, jednak zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów, aby uzyskać jak najtrwalsze rezultaty, do których zalicza się:

  • Spłycenie zmarszczek
  • Nawilżenie i ujędrnienie skóry
  • Likwidacja cieni pod oczami
  • Wygładzenie blizn
  • Redukcja rozstępów
  • Rozjaśnienie przebarwień
  • Wyrównanie struktury skóry

Otrzymanie wspomnianych efektów jest możliwe dzięki działaniu składników aktywnych preparatu. Zawiera on wysoko skoncentrowany kwas hialuronowy oraz fosforan sodu, który wspomaga działania przeciwutleniaczy. Dodatkową zaletą specyfiku jest to, że może być on stosowany na wszystkich typach cery, o ile nie występują na niej silne podrażnienia.

Mezoterapia igłowa wymaga nie tylko aplikacji bezpiecznego specyfiku, ale również odpowiedniej pielęgnacji skóry po zabiegu. Zaleca się zatem nałożenie kojącego kremu z arniki, by złagodzić wrażliwość skóry, a po opuszczeniu gabinetu estetycznego pacjent powinien unikać ekspozycji na promienie słoneczne oraz regularnie stosować krem z filtrem UV.

L’esthetic HA+ Skinbooster Meso

Matowa skóra o nierównej strukturze sprawia, że twarz naszych pacjentów wygląda na zmęczoną i pozbawioną blasku. W celu jej odżywienia i zredukowania umiarkowanych zmarszczek oraz przebarwień można zaproponować mezoterapię z wykorzystaniem środka L’esthetic HA+ Skinbooster Meso.

Specyfik to unikalne połączenie nawilżającego i utrzymującego odpowiedni poziom wody kwasu hialuronowego oraz silici wykazującej działanie maksymalizującej trwałość preparatu. Dzięki wskazanym komponentom pacjenci są w stanie uzyskać zdrową i rozświetloną cerę bez oznak zmęczenia.

Maksymalne rezultaty osiągniemy po powtórzeniu pięciu sesji zabiegowych w odstępach około 1 tygodnia. Oczywiście, częstotliwość aplikacji L’esthetic HA+ Skinbooster Meso zależy od reakcji skóry pacjenta na substancję oraz problemu skórnego, z którym się zmaga.

Efekty mezoterapii utrzymują się do kilku miesięcy i zaleca się przeprowadzenie jednej sesji co 2-3 miesiące w celu ich całkowitego zachowania.

L’esthetic Hair Revitalizer Meso

L’esthetic Hair Revitalizer Meso to kolejna propozycja od francuskiego laboratorium L’esthetic. Jak sama nazwa wskazuje, niniejszy środek przeznaczony jest do zniwelowania problemu łysienia i  wypadających włosów. Taka dolegliwość dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn, a jej występowanie uwarunkowane jest genetyką, nieodpowiednią dietą, czy też upływającym wiekiem.

Specyfik aplikowany jest przy użyciu specjalnych igieł w głąb skóry głowy pacjenta. Składniki zawarte w preparacie oraz następstwa nakłuć w postaci mikrourazów aktywują procesy regeneracyjne i odpowiadają za stymulację wzrostu włosów. Biotyna, pantotenian wapnia i wysoko skoncentrowany kwas hialuronowy przyczyniają się do uzyskania witalnych i zdrowych włosów, których gęstość wyraźnie się poprawi.

Mezoterapia igłowa na skórę głowy stanowi skuteczną metodę na walkę z androgenowym łysieniem. Dzięki iniekcji preparatu poprawia się ukrwienie skóry, a cebulki włosów zostają pobudzone. Pamiętajmy jednak, że do kuracji nie mogą zostać dopuszczone wszystkie zainteresowane osoby.

Przeciwwskazania do mezoterapii to ciąża, okres laktacji, cukrzyca, alergia na składniki aktywne, skłonność do blizn, czy też choroby nowotworowe. Jeżeli mamy pewność, że stan pacjenta pozwala mu na przystąpienie do zabiegu, można rozpocząć iniekcję L’esthetic Hair Revitalizer Meso. W zależności od tego, w jakim stopniu zaawansowania jest łysienie, mezoterapię należy powtórzyć w serii kilku zabiegów – zazwyczaj jest to kwestia od 8 do 10 sesji.

L’esthetic Slim Body Meso

Z pewnością wiele naszych pacjentów zmaga się z cellulitem i problemem nadmiernych centymetrów w okolicach bioder, brzucha, czy ud. Obok odpowiedniej diety i aktywności fizycznej, redukcja wskazanych niedoskonałości jest możliwa dzięki zabiegowi z zastosowaniem L’esthetic Slim Body Meso.

Wymodelowanie wybranych obszarów na ciele pacjenta oraz ujędrnienie jego skóry odbywa się poprzez aplikację starannie dobranego zestawu substancji – kwasu deoksycholowego, kofeiny i ekstraktu z zielonej herbaty.

Lipoliza przywraca skórze elastyczność, nadaje jej świeży wygląd i widocznie wyszczupla określoną partię ciała. Swoje działanie opiera na rozkładzie komórek tłuszczowych i przyspieszeniu procesu ich metabolizowania. Cały zabieg trwa od 30 do 60 minut i po jego zakończeniu na skórze pacjenta mogą pojawić się siniaki, obrzęki i zaczerwienienie, które samoczynnie znikną w przeciągu kilku dni.

Miejmy na uwadzę, że lipoliza iniekcyjna z zastosowaniem L’esthetic Slim Body Meso nie jest metodą odchudzającą, a jedynie modelującą sylwetkę. Zachowanie zdrowego stylu życia, a co za tym idzie, zbilansowana dieta i choćby niewielka aktywność fizyczna, nie tylko pozwolą uzyskać wymarzoną figurę, ale również przyczynią się do dobrej kondycji skóry pacjenta, która stanie się ujędrniona i pełna świeżego blasku.

Zwalczanie problemów skórnych z Laboratories L’esthetic

Mezoterapia to zabieg, za pomocą którego jesteśmy w stanie zniwelować różne problemy skórne. Wzrost włosów, wygładzenie zmarszczek, spłycenie blizn, czy redukcja cellulitu – to tylko jedne z efektów, jakie możemy uzyskać stosując specyfiki Laboratories L’esthetic przeznaczone do tego typu zabiegów estetycznych. Uzyskanie tak spektakularnych rezultatów niewątpliwie zadowoli każdego naszego pacjenta – nie pozostaje zatem nic innego, jak wybranie odpowiednich specyfików z www.dermatic.com.pl i przystąpienie do przeprowadzania zabiegów.

Dodatkowo rekomendujemy na zakończenie zabiegów użycie masek Laboratories L’esthetic. Kolekcja 5 masek łączy skuteczność z odnową biologiczną. Laboratorium L’ESTHETIC opracowało produkty wysokiej jakości maksymalizujące naturalność składników które są kombinacją m.in. witamin, naturalnych ekstraktów i czystego kwasu hialuronowego.

Zespół Dermatic.pl