Innoaesthetic


Nieustannie pojawiające się zmarszczki, przebarwienia po słonecznym lecie, blizny potrądzikowe,niejednolity koloryt czy wypadające włosy – dolegliwości skórne naszych pacjentów to różnorakie problemy, które stanowią rezultat przemijających lat, niewłaściwej pielęgnacji, czy uwarunkowań zdrowotnych. W celu redukcji niedoskonałości, medycyna estetyczna oferuje szeroką gamę zabiegów, które w skuteczny i bezpieczny sposób nadadzą skórze blasku, wygładzą ją oraz nawilżą. Jednak aby osiągnąć zamierzone efekty, niezbędne jest wykorzystanie sprawdzonych preparatów – takich jak specyfiki marki Innoaesthetics, które cechują się innowacyjną technologią produkcji oraz naturalnym składem. Warto przyjrzeć się zatem, jakie efekty jesteśmy w stanie osiągnąć, stosując wybrane środki, które cieszą się tak przychylnymi opiniami wśród wielu gabinetów estetycznych.

Peeling Inno-Exfo Lightening

Inno-Exfo Lightening dedykowany jest skórze tłustej wydzielającej nadmiar sebum, zmęczonej oraz z widocznymi oznakami starzenia. W celu aplikacji środka przeprowadzony zostaje peeling chemiczny, który polega na nałożeniu odpowiedniej substancji na problematyczny obszar skóry pacjenta. Naturalnie, jak przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej, należy dokładnie oczyścić miejsce poddane kuracji oraz upewnić się, że nie występują na nim żadne stany zapalne, a pacjent nie jest uczulony na składniki aktywne preparatu. W przypadku Inno-Exfo Lightening do jego głównych komponentów należy kwas retinowy, kwas salicylowy oraz kwas mlekowy.

Peeling Innoaesthetic – efekty

Opisywany zabieg cieszy się popularnością ze względu na długotrwałe efekty, jakie pacjenci są w stanie dzięki niemu uzyskać. Należy zaliczyć do nich:

 • rozjaśnienie przebarwień i plam,
 • wygładzenie i nawilżenie cery,
 • redukcję zmarszczek,
 • ograniczenie piegów, blizn i bruzd,
 • uregulowanie procesu wydzielania sebum,
 • zwężenie porów.

Pierwsze rezultaty widoczne są już po pierwszym zastosowaniu Inno-Exfo Lightening, jednak w celu ich maksymalizacji oraz w zależności od problemu pacjenta zaleca się powtórzenie zabiegu w określonym odstępie czasowym.

Inno-Exfo Depitach 3

Starannie dobrany skład specyfiku Inno-Exfo Depitach 3 pozwala skutecznie zredukować przebarwienia i blizny o różnej głębokości, wygładzić zmarszczki, poprawić kondycję skóry tłustej ze skłonnościami do łojotoku, a także przyspieszyć procesy regeneracyjne komórek. Jest to możliwe dzięki kompozycji kwasów, takich jak kwas migdałowy, laktobionowy, fitowy, salicylowy, azelainowy oraz L-askorbinowy. Ponadto, specyfik zawiera retinol, który przyczynia się do zwężenia porów i stabilizacji procesu wydzielania sebum.

Zabieg z wykorzystaniem Inno-Exfo Depitach 3 podzielony jest na trzy etapy, w których na oczyszczoną skórę pacjenta aplikowane są poszczególne substancje. Pierwsza faza polega na aplikacji kwasu migdałowego, fitowego i L-askorbinowego. Następnie nakładana zostaje mieszanka kwasu salicylowego i azelainowego.

W trzecim kroku dodatkowo aplikuje się roztwór z retinolu, kwasu salicylowego i kwasu L-askorbinowego. Tak skomponowany zestaw substancji zaczyna oddziaływać na skórę już po pierwszym zastosowaniu. Początkowo mogą pojawić się na niej drobne zaczerwienienia, które znikną w ciągu kilku godzin od zakończenia zabiegu, a po tym czasie pacjent będzie mógł poczuć, jak jego cera staje się napięta i  jędrniejsza.

 

Inno-Tds Hair Loss Control

Gęste i zdrowe włosy niezależnie od wieku? Wiele osób zmagających się z problemami łysienia uważa, że jest to niewykonalne. Dając jednak szansę medycynie estetycznej, można zniwelować wskazane dolegliwości skórne i wzmocnić swoje cebulki włosów. Środkiem służącym do przeprowadzenia takiej kuracji jest Inno-Tds Hair Loss Control, który dostępny jest w ofercie internetowej hurtowni estetycznej www.dermatic.com.pl.

Preparat należy zaaplikować w skórę głowy przy wykorzystaniu techniki mikropęcherzyków lub mikronakłuć. Cały proces trwa ok. 20 minut – w zależności od stopnia zaawansowania problemu skórnego. Jest to zatem szczególny rodzaj mezoterapii, która działa przeciw łysieniu i odpowiada za widoczne wzmocnienie włosów.

Innoaesthetic – przeciwwskazania do mezoterapii

Mezoterapia skóry głowy z zastosowaniem Inno-Tds Hair Loss Control to w pełni bezpieczna kuracja, jednak istnieją pewne przeciwwskazania, które dyskwalifikują osoby zainteresowane zabiegiem:

 • ciąża i okres laktacji,
 • stany zapalne skóry,
 • reakcje alergiczne na składniki preparatu,
 • choroby nowotworowe.
 • zażywanie leków przeciwzakrzepowych.

Należy pamiętać, by przed zabiegiem przeprowadzić rzetelną rozmowę z pacjentem i upewnić się, że jego stan zdrowia pozwala na przeprowadzenie mezoterapii. We wstępie powinniśmy także poinformować go o sugerowanej ilości serii aplikacji, tak by mógł osiągnąć maksymalne efekty.

Inno-Derma Degreasing Solution

Przygotowanie skóry do zabiegu stanowi jego nieodłączny i niezwykle istotny element. Należy dokładnie ją oczyścić i zdezynfekować, by podczas aplikacji do wnętrza warstwy nie przedostały się żadne zanieczyszczenia. Marka Innoaesthetic przygotowała zatem specjalny środek przeznaczony do stosowania przed przeprowadzeniem zabiegu.

Inno-Derma Degreasing Solution wykorzystywany jest przed takimi kuracjami jak mikrodermabrazja, mezoterapia igłowa, czy peelingi chemiczne. Sposób aplikacji to niebywała łatwość użytkowania – wystarczy jedynie nanieść specyfik na problematyczny obszar skóry, przetrzeć powierzchnię i przystąpić do zasadniczej części wybranego zabiegu.

Inno-Exfo Dark Spot Eraser 24H Cream

Powszechnie wiadomo, że uzyskanie wygładzonej i promiennej cery to nie tylko regularne poddawanie się zabiegom estetycznym, ale również codzienna pielęgnacja w domowym zaciszu.

Krem Inno-Exfo Dark Spot Eraser 24H Cream polecany jest szczególnie po przeprowadzonym peelingu Inno-Exfo Lightening i powinien być stosowany co drugą lub trzecią noc, a jeśli mamy do czynienia ze złuszczaniem naskórka, jest to kwestia co siódmej nocy.

Inno-Exfo Dark Spot Eraser – opinie

Specyfik cieszy się przychylnymi opiniami wśród wielu konsumentów, którzy uzyskali efekt jednolitej i wyrównanej skóry. Jest to związane z działaniem składników aktywnych, takich jak retinol, ekstrakt z lukrecji, czy kwas glikolowy i salicylowy. Co więcej, preparat wykazuje także właściwości ograniczające produkcję melaniny, a co za tym idzie, zapobiega powstawaniu nowych przebarwień i plam.

Produkty Innoaesthetc w ofercie Dermatic

Komponenty do zabiegów estetycznych marki Innoaesthetic skutecznie redukują niedoskonałości skórne. Zawarte w nich składniki odpowiedzialne są za wygładzenie skóry, nadanie jej blasku, wyrównanie struktury, ujednolicenie kolorytu oraz przyspieszenie procesów regeneracyjnych. Stosowanie specyfików o takich właściwościach zadowoli nie tylko samego pacjenta, ale również specjalistę wykonującego zabieg ze względu na łatwość stosowania i gwarancję uzyskania maksymalnych efektów.

 

 

Zespół Dermatic