Zabieg z Revanesse


Rynek medycyny estetycznej to nieprzerwanie rozwijająca się branża, dzięki której problemy skórne naszych pacjentów mogą zostać zniwelowane. Innowacyjne zabiegi i udoskonalane preparaty kosmetyczne pozwalają zredukować zmarszczki, wygładzić blizny i fałdy, zlikwidować zmiany trądzikowe, a nawet pozbyć się cellulitu i przywrócić owal twarzy.

Jednym ze sposobów na uzyskanie efektu promiennej i odmłodzonej skóry jest wypełnianie wybranego obszaru kwasem hialuronowym, który cechuje się swoimi nawilżającymi właściwościami oraz długotrwałym działaniem. Warto zatem zapoznać się ze specyfikami sprawdzonego producenta Revanesse, którego wypełniacze dostępne są na stronie hurtowni estetycznej www.dermatic.pl. O ich starannie dobranym składzie, wykorzystaniu w zabiegach i zaletach kuracji w artykule poniżej.

Wypełniacze Revanesse

Zastanawiając się, dlaczego warto zaufać właśnie specyfikom od Revanesse, należy zwrócić uwagę na wyróżniające cechy produktów:

 • cząsteczki preparatu są jednolite i gładkie, przez co łatwo integrują ze skórą pacjenta;
 • do ich produkcji wykorzystana została innowacyjna technologia Thixoflex, przez co cząsteczki w żelu HA są mniejsze, lepiej przyswajalne i rozkładają się wolniej w komórkach, dając przy tym naturalny i długotrwały efekt wypełnienia;
 • wspomniana technologia Thixoflex jest gwarantem bezpieczeństwa i pewności pochodzenia składników, dając przy tym produkt zgodny z międzynarodowymi normami, jak ISO 13485,
 • wypełniacz HA jest pochodzenia niezwierzęcego i został potwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków FDA na podstawie badań klinicznych uwzględniających jego bezpieczeństwo;
 • o łatwości stosowania świadczą wyprofilowane strzykawki, które składają się z dodatkowych kołnierzy i poszerzonych tłoków, a także specjalistyczne igły o bardzo drobnych oczkach, dzięki czemu żel nie traci na swojej integralności ze skórą.

Zabieg z Revanesse – opinie

W celu zniwelowania płytkich zmarszczek na twarzy pacjenta, zaleca się aplikację podstawowej wersji specyfiku Revanesse, który cieszy się przychylnymi opiniami wśród zadowolonych pacjentów, jak i wielu specjalistów medycyny estetycznej.

Stosując żel kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu 25 mg/ml pozbędziemy się kurzych łapek występujących w okolicy oczu, jak i drobnych linii na czole i wokół ust.

W opakowaniu znajdziemy dwie ampułko-strzykawki z preparatem oraz cztery jednorazowe igły, za pomocą których dokonuje się aplikacji specyfiku.

Po zakończeniu iniekcji na twarzy pacjenta mogą pojawić się nieliczne następstwa zastosowania igieł – zaczerwienie, obrzęk oraz siniaki są naturalnym efektem, który samoczynnie zniknie po kilku dniach i nie powinno to stanowić powodów do niepokoju.

Wypełniacz HA Revanesse Ultra

Wypełnianie Revanesse Ultra stanowi rozwiązanie na walkę z średnimi i głębokimi zmarszczkami oraz trwale niweluje blizny potrądzikowe.

Jest to związane z wysoko usieciowanym kwasem hialuronowym, którego stężenie wynosi 25 mg/ml i występuje on w łatwo przyswajalnej formie żelu. Taka postać specyfiku zostaje aplikowana w środkową lub głęboką warstwę skóry właściwej przy użyciu igły o parametrach 27G.

Wypełnianie kwasem hialuronowym – przeciwwskazania

Wiele pacjentów decyduje się na wypełnianie kwasem hialuronowym ze względu na spektakularne i dłutrotrwałe efekty – po zastosowaniu Revanesse Ultra, można cieszyć się rezultatami odmłodzonej i gładkiej cery nawet przez 12 miesięcy.

Należy pamiętać jednak, że nie każda osoba zainteresowana zabiegiem może zostać do niego zakwalifikowana. Do przeciwwskazań zalicza się m.in.takie stany jak:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • choroby nowotworowe,
 • stany zapalne na skórze pacjenta,
 • aktywny trądzik,
 • reakcje alergiczne na składniki aktywne żelu,
 • problemy z krzepliwością krwi,
 • skłonność do przerastania blizn,
 • choroby układu odpornościowego.

Żel HA Revanesse Kiss

Revanesse Kiss został stworzony z myślą o osobach, które nie są zadowolone ze swojego kształtu ust i szukają sposobu na ich powiększenie, wymodelowanie, czy też nasycenie czerwieni wargowej.

W składzie specyfiku znajduje się usieciowany kwas hialuronowy o stężeniu 25 mg/ml, dzięki któremu możemy zwiększyć objętość ust, poprawić ich kształt, pozbyć się tzw. zmarszczek palacza, a także widocznie nawilżyć usta.

Modelowanie ust to coraz częściej wybierany zabieg, który odbywa się przy użyciu wyprofilowanej igły 27G lub 30G i polega na iniekcji środka w błonę śluzową czerwieni wargowej.

Początkowo, usta mogą być delikatnie opuchnięte, a pacjent może odczuwać niewielki dyskomfort spowodowany pieczeniem aplikowanego miejsca, jednak w ciągu kilku godzin po zabiegu, obrzęk zacznie stopniowo znikać, a pacjent będzie cieszyć się efektem pięknych ust przez okres sięgający nawet 9 miesięcy. Co więcej, ze względu na strukturę aplikowanego żelu, osoba poddana kuracji będzie w stanie uzyskać całkowicie naturalny efekt pełnych warg.

Revanesse Contour

Cechujący się wysokim poziomem lepkości i elastyczności, żel HA Revanesse Contour przeznaczony jest do poprawy kształtu twarzy, który wraz z upływającym czasem staje się mało wyrazisty. Taki zabieg nazywany jest wolumetrią twarzy, czyli modelowaniem bez użycia skalpela, która dodatkowo przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu nawodnienia skóry, a co za tym idzie, nadaje jej zdrowy i promienny wygląd.

Aplikacja Revanesse Contour wiąże się z powiększeniem objętości tkanek w okolicach żuchwy, policzków, podbródka, czy skroni. Zabieg poprzedza przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, by upewnić się, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do zastosowania środka. Jeżeli stan zdrowia pozwala na przeprowadzenie iniekcji, należy znieczulić wybrane miejsce i przystąpić do aplikacji preparatu.

Konturowanie twarzy nie jest bolesnym zabiegiem, jednak ze względu na wykorzystanie do niego igieł, na skórze mogą pojawić się niewielkie obrzęki i zaczerwienienie – niniejsze skutki niepożądane znikną jednak w ciągu kilku dni po zabiegu, a upragnione efekty widocznie odznaczających się konturów twarzy i ujędrnionej skóry zostaną z pacjentem nawet do 18 miesięcy.

Na domiar tego, dzięki usieciowanemu kwasowi hialuronowemu, skóra stanie się nawilżona, a drobne zmarszczki i blizny zostaną wygładzone.

Nie zapominajmy także o przekazaniu zaleceń po zabiegu – pacjent powinien unikać ekspozycji na promienie słoneczne, nadmiernego wysiłku fizycznego, sauny oraz solarium. Należy również powstrzymywać się od dotykania i masowania miejsca, które poddane zostało zabiegowi, a przed każdym wyjściem z domu stosować ochronny krem z filtrem UV.

Skóra pełna blasku z Revanesse

Produkty marki Revanesse, które znajdziemy na stronie hurtowni estetycznej Dermatic to sprawdzona jakość i bezpieczeństwo użycia. Stosując wspomniane specyfiki zredukujemy wiele problemów skórnych naszych pacjentów, a także pozwolimy im uzyskać wymarzony kształt ust, czy też wymodelować kontury ich twarzy. Będąc świadomym możliwych do uzyskania efektów nie pozostaje już nic innego, jak zapoznanie się z ofertą Revanesse i wybranie odpowiednich specyfików do swojego gabinetu.