Kosmetyki i preparaty marki IBSA


Do uzyskania wymarzonego wyglądu potrzebna jest nieraz pomoc specjalisty. Kosmetyki i preparaty dostępne w aptekach nie zawsze są w stanie pomóc. Istnieją przypadki, w których skóra wymaga stałej opieki lekarza-dermatologa, który będzie nadzorował nasze leczenie i postępy, jakie w nim zrobiliśmy. Do tego przepisze nam prawdopodobnie preparaty medyczne o bardzo silnym, ale i skutecznym działaniu, wśród nich znajdą się te, które produkuje firma farmaceutyczna IBSA.

IBSA

IBSA, czyli Instytut Biochemiczny S.A., to szwajcarski producent leków, którego historia sięga 1945 roku. Jego siedziba znajduje się w Lugano, gdzie został założony przez biologów ze Szwecji, którzy postawili sobie za zadanie stworzenie najlepszego koncernu farmaceutycznego na świecie.

I udało się to, dzięki ogromnemu rozwojowi firmy i bardzo gwałtownemu wejściu na rynek światowy. Dziś w produkty IBSA zaopatrywanych jest 80 krajów na 5 kontynentach, włączając w to Stany Zjednoczone.

Historię tej firmy można podzielić na dwa okresy: pierwszy między latami 1945-1985, kiedy koncern, choć silnie usytuowany na rynku, to nie osiągał największych sukcesów; oraz drugi, po 1985, kiedy po zmianie właściciela firma znalazła się na szczycie. Wprowadzono wiele rewolucji w systemie zarządzania, produkcji i sposobie reklamowania. Dzięki nim dziś szwajcarskie przedsiębiorstwo zarabia miliony, przy zatrudnieniu ok. 1300 osób.

Kwas Hialuronowy

Kwas hialuronowy jest to organiczny związek chemiczny, który naturalnie występuje w organizmie. Odpowiedzialny jest on za wiązanie cząsteczek wody, co z kolei powoduje efekt nawilżonej, zdrowo wyglądającej, ożywionej, gładkiej skóry.

Niestety kwasu hialuronowego nie produkujemy coraz więcej z wiekiem, a nawet wręcz przeciwnie. Z czasem tracimy zdolność do naturalnego wytwarzania tego cudownego związku. Pojawiają się zmarszczki, bruzdy i innego rodzaju niedoskonałości. Wtedy przychodzi nam z pomocą medycyna estetyczna.

Dzięki zabiegom medycyny estetycznej jesteśmy w stanie wprowadzić do naszego organizmu kwas hialuronowy za pomocą iniekcji. Nie skutkuje to żadnymi poważnymi powikłaniami jak w przypadku niektórych substancji, bo organizm rozpoznaje ten związek jako naturalny i pozytywnie reaguje na jego obecność.

Kwas wprowadzany jest do skóry za pomocą wstrzyknięcia żelowego związku, który zostaje następnie rozprowadzony w mięśniach po najbliższym obszarze. Możemy stosować ten związek do leczenia niedoskonałości lub poprawienia wyglądu niektórych części twarzy, np. ust.

Kwas hialuronowy obecnie cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród pacjentów jak i lekarzy. Jest bezpieczny a efekty są bardzo zadowalające.

Dlaczego Aliaxin?

Skóra podzielona jest na 3 warstwy: wyższą, średnią i niższą. Dotarcie do odpowiedniej z nich przy wykryciu problemu jest kluczowe dla rozwiązania go. Produkty Aliaxin zostały stworzone właśnie z myślą o tym.

W przeciwieństwie do większości preparatów opartych na kwasie hialuronowym, Aliaxin oddziałuje tam, gdzie trzeba. Zapewnia skuteczność i łatwość w osiągnięciu pożądanego efektu.

Preparaty są idealne do trójwymiarowej “przebudowy” skóry. Po wstrzyknięciu, zachodzi redystrybucja wolumetryczna i odnowa symetrii. Skóra rewitalizuje się, a jej poziom nawilżenia wzrasta.

Warto też wspomnieć o efekcie anti-aging, który jest biologicznie stymulowany poprzez działanie Aliaxinu. Dzięki temu Aliaxin to najbardziej zaufany i wypełniacz na rynku.

Pacjenci chwalą sobie efekty i są zadowoleni z ich długotrwałości. W 98 na 102 przypadki wyniki są takie, jakie przewidywali pacjenci, a nawet lepsze. Zabiegi były wykonywane zarówno w przypadku iniekcji głębokiej, jak i płytkiej.

W obu przypadkach badania wykazały, że preparat nie szkodzi człowiekowi, bardzo rzadko spotykane jest, by wywoływał skutki uboczne, a modelowanie twarzy przebiega zgodnie z przewidywaniami.

Jak stwierdził Prof. Giuseppe Sito pracujący na Uniwersytecie Nepalskim, Aliaxin to najlepszy taki środek na rynku, zarówno pod względem bezpieczeństwa, skuteczności oraz trwałości.

Produkty Aliaxin w Dermatic

Produkty koncernu IBSA w Polsce nie są mocno spopularyzowane, dlatego mogą okazać się ciężko dostępne, jeśli nie wie się, gdzie szukać. Szkoda, ponieważ są to specyfiki z najwyższej półki w dodatku o skutecznym działaniu i rekomendowane przez specjalistów z całego świata.

Na szczęście kilka z nich można znaleźć w sklepie Dermatic.

Aliaxin GP

Aliaxin GP to oparty na innowacyjnej formule usieciowiony kwas hialuronowy, który przeznaczony jest dla iniekcji do średnich warstw skóry. Wskazany jest osobom, które zmagają się ze zmarszczkami, bruzdami, liniami marionetki itp. Oprócz tego poprawia objętość w obszarach policzkowych i podbródka.

Formuła Aliaxin GP gwarantuje długotrwałe działanie i efekt liftingu zmarszczek.

Preparat cechuje się wyjątkowo długim działaniem, który można było osiągnąć dzięki specyficznej strukturze, która zapewnia ochronę przed degradacją enzymatyczną i oksydacją tkanek. Zmarszczki, nieważne jakiego pochodzenia, nie będą już dla nas problemem.

Możliwe jest dzięki unikalnemu połączeniu dwóch ciężarów molekularnych HA w jeden komponent.

 

Dzięki unikalnej lepkości i plastyczności, które ułatwiają pielęgnację wewnętrznych warstw skóry, specyfik nadaje się doskonale do pielęgnacji miejscowych niedoskonałości urody twarzy i miejscowego zwiększania jej objętości. Na Aliaxin GP pacjenci wykazują doskonałą tolerancję oraz jest bardzo łatwy w iniekcji środowiskowej.

Aliaxin SR

Aliaxin SR jest nowatorskim połączeniem usieciowanego i nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Głębokość iniekcji sięga w jego przypadku średnich warstw skóry. Pomaga on w przypadku rozległej wolumetrii, może być użyty do tzw. hydrolift, oraz odtwarza ogólną równowagę skóry.

Oprócz tego odmładza ją poprzez poprawienie konturów, profilu i symetrii, przeciwdziała jej wiotczeniu i wzmacnia na długo jej głębokie nawilżenie.

Najbardziej charakterystyczną cechą żelu opartego na tej formule jest możliwość zastosowania go w leczeniu, którego podstawowym celem estetycznym jest harmonijne odtworzenie równowagi skóry twarzy.

Dlatego właśnie pacjenci wybierają Aliaxin SR, gdy chcą odmłodzić skórę poprzez poprawienie konturów i profilu twarzy. Jest to produkt idealny do przebudowy cery.

Specjalnie zaprojektowana konsystencja fluidu zapewnia rónomierne przenikanie do tkanki zarówno w celach leczniczych jak i estetycznych. Efekty wynikają z synergicznego działania żeli, który wzmacnia barwę, zdrowie i elastyczność skóry, oraz jest w stanie trójwymiarowo ją odmłodzić.

Pobudzone i aktywowane zostają specjalne procesy biostrukturalne oraz zaczyna wytwarzać się kolagen, czyli białko młodości. Proces ten jest naturalny, ponieważ kwas hialuronowy występuje w naszym organizmie, my zwiększamy jedynie jego obecność, ponieważ z wiekiem tracimy zdolność do jego wytwarzania.

Pacjenci są zadowoleni z efektów oraz tego, że są bardzo trwałe. Aliaxin SR jest drogą do nawilżonej a aksamitnej skóry o naturalnym wyglądzie.

Aliaxin FL

Aliaxin FL to skoncentrowany usieciowiony kwas hialuronowy do średnich warstw skórnych. Ten specyfik znajduje swoje zastosowanie w wypełnianiu ust, zarysowywaniu czerwieni wargowej, eliminacji zmarszczek wokół ust i ich mocnemu uwypukleniu, by nadać im naturalne piękno, kształt i delikatność.

Produkt jest specjalnie dedykowany do zabiegów ust, bo może doskonale podkreślić kontury harmonijne miękkie i zapewnić obfite, wyraźne wargi. Podawana za pomocą iniekcji w czerwień wargową przywraca wargom optymalne napięcie oraz spłyca zmarszczki dookoła ust.

Jest łatwy w stosowaniu, ma zmniejszoną lepkość, dzięki czemu uzyskuje się zawsze pożądany efekt i dodatkowo nie powoduje efektu “ust karpia”.

Po zabiegu będziemy bardzo zadowoleni. Nie będzie widać żadnych agresywnych, twardych konturów lub grudek, które są typowym efektem ubocznym stosowania niesprawdzonych wypełniaczy o jednolitej masie cząsteczkowej oraz niestałych parametrach gęstości i lepkości).

Jest to najczystszy kwas hialuronowy na rynku, ze sprawdzonego źródła, co ogranicza ryzyko wystąpienia powikłań w postaci obrzęków.

Aliaxin EV

Aliaxin EV to zupełna nowość wprowadzona przez koncern IBSA. Oparty na bardzo ciekawej formule, która pomaga w najtrudniejszych przypadkach. Ten usieciowiony kwas hialuronowy powstał w wyniku połączania dwóch ciężarów cząsteczkowych: 1 milion i 2 miliony Daltonów. Jest to bardzo innowacyjny sposób na stworzenie specyfiku i jak dotąd okazał się bardzo skuteczny.

Ten nowy preparat przeznaczony jest do osób zmagających się ze zmarszczkami, liniami marionetki i podobnymi problemami, a klasyczne metody nie są w stanie pomóc. Kwas jest również w stanie poradzić sobie z okolicą jarzmową, zmarszczkami oraz bruzdami nosowo-wargowymi.

Zregeneruje on naszą skórę i rozpocznie stymulację regeneracji komórek. Odbudujemy dzięki temu wszelkie ubytki na naszej skórze, nawet te największe. Aliaxin EV ma dużą objętość działania, więc świetnie nadaje się do leczenia dużych połaci skóry.

Produkty Aliaxin są najlepszym wyborem dla osób poszukujących terapii kwasem hialuronowym. Odpowiednio przygotowane, nowatorskie formuły są w stanie pomóc z każdym problemem.

Dzięki skorzystaniu z produktów Aliaxin wszystkie zmarszczki, niezależnie od ich pochodzenia staną się przeszłością. Zabieg jest w 100% bezpieczny i nie wymaga żadnych poprzednich przygotowań ani poświęceń, jak np. rezygnacja z posiłków.

Rekonwalescencja nie jest wymagana, aczkolwiek przez kilka dni możemy odczuwać dyskomfort, który zresztą szybko zmieni się w zadowalający nas efekt utrzymujący się nawet do 2 lat.

Wiele klinik estetycznych oferuje leczeniem kwasem, ale nie każda używa do tego produktu najwyższej jakości. Najlepszym wyborem są farmaceutyki IBSA, w tym przypadku te z marki Aliaxin, które są testowane farmakologicznie przez szwajcarskich specjalistów i przygotowywane z jak największą dbałością o szczegół.

Nie ma tu miejsca na niezaufane źródła produktów i niesprawdzone formuły.

 

Zespół Dermatic