RRS: Refills Repair Stimulates = Wypełnianie Naprawa Stymulacja


Produkty RRS to profesjonalna gama dermokosmetyków przeznaczonych do mezoterapii. Seria stworzona została przez hiszpańską markę Aesthetic Dermal, a skład koktajli RRS bazuje na kompozycji kwasu hialuronowego i krzemu organicznego wraz z kompleksami biorewitalizującymi.

Formuła preparatów poparta jest wieloletnimi badaniami, a ich receptura dobrana została tak, by skutecznie odmładzać wybrane partie ciała. RRS to specjalistyczne artykuły medyczne przeznaczone do wykonywania zabiegu mezoterapii.. Wszystkie produkty serii to wyroby medyczne najwyższej jakości. Dzięki szerokiej gamie produktów preparaty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i odpowiadają różnym rodzajom i potrzebom skóry, a przez dobór składników najwyższej klasy są bezpieczne w stosowaniu.

RRS HA Eyes

RRS HA Eyes to preparat przeznaczony do pielęgnacji oraz leczenia delikatnej okolicy oczu. W skład produktu wchodzi kwas hialuronowy, mikroelementy (krzem organiczny), antyoksydanty (witamina C, Naringin, Resveratrol, R-2 Viniferin, Ɛ-Viniferin, R-Viniferin, Izo- Ɛ-Viniferin), flawonoidy (Troxerutin, Rutin, Naringin, Hesperidin, Methyl Chalcone, Hesperidin), polifenole (R-2 Viniferin, Ɛ-Viniferin, R-Viniferin, Izo- Ɛ-Viniferin, Resveratrol, Coumarin), saponiny (Ruscogenin, Neoruscogenin, Escin) oraz peptydy (DipeptideVW, Peptide Pal-GQPR). Opakowanie produktu  zawiera 12 ampułek, każda o pojemności 1,5 ml.

Terapię z użyciem koktajlu RRS HA Eyes stosuje się w celu nawilżenia i rozjaśnienia skóry, poprawy mikrokrążenia, poprawy konturów oczu oraz redukcji zaciemnień pod oczami, zmniejszenia oznak starzenia, a także chcąc poprawić strukturę skóry.

Preparat ma również działanie antyoksydacyjne. W celu uzyskania najpełniejszego efektu i kompleksowej odbudowy zaleca się wykonywać iniekcję co 7-14 dni w serii od 4 do 6 zabiegów. Taki cykl powinien być powtarzany 2 razy w ciągu roku.

RRS HA Skin Relax

RRS HA Skin Relax to produkt o silnym działaniu wygładzającym. W jego skład wchodzi kwas hialuronowy oraz trzy oligopeptydy: Pentapeptide-3, Hexapeptide i Acetyl glutamyl heptapeptide-1. Jedno opakowanie produktu zawiera 6 fiolek preparatu o pojemności 3 ml.

RRS HA Skin Relax stosuje się w zabiegach okolicy twarzy i szyi, a celem preparatu jest nawilżenie skóry, niwelowanie i redukcja zmarszczek, odświeżenie i odmłodzenie oraz wygładzenie skóry twarzy i szyi (produkt daje efekt liftingu). Aby uzyskać najlepszy rezultat zaleca się powtórzenie zabiegu w odstępie tygodnia, od 4-6 razy. Taką serie należy wykonywać 2 razy w roku.

RRS HA Tensor Lift

RRS HA Tensor Lift to preparat przeznaczony dla osób między 35-55 rokiem życia, którym zależy na zatrzymaniu procesu starzenia się i uzyskaniu efektu młodej i pięknej skóry. Bazuje na kwasie hialuronowym i koktajlu biorewitalizującym, w którego skład wchodzą składniki aktywne; 11 witamin, 2 kwasy tłuszczowe, 21 aminokwasów, 20 antyoksydantów, 13 mikroelementów, 2 koenzymy, 11 polifenoli i 5 terpenów. Jedno opakowanie produktu zawiera 6 fiolek, każda o pojemności 6 ml.

Produkt stosowany jest w okolicach twarzy, szyi i dekoltu w celu odbudowy kolagenu i elastyny w skórze, poprawy jej napięcia i odżywienia, ma również działanie liftingujące i zapobiega starzeniu się. Aby uzyskać najlepszy efekt zaleca się powtórzenie zabiegu w odstępie tygodnia, od 4-6 razy. Taką serie należy wykonywać do 3 razy w roku.

RRS HA Strimatrix

Produkt RRS HA Strimatrix to produkt na bazie kwasu hialuronowego i koktajlu biorewitalizującego, stosowany w celu poprawy jędrności skóry, w którego skład wchodzi krzem organiczny, czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) i sodium DNA, 14 aminokwasów, 9 mikroelementów, 8 antyoksydantów, 7 witamin, 2 kwasy tłuszczowe, 2 koenzymy, 2 flawonidy, 2 saponiny i 2 triterpeny. Jedno opakowanie produktu zawiera 6 ampułek, każda o pojemności 10 ml.

Preparat stosowany jest w okolicach brzucha i ud, a jego przeznaczeniem jest przywrócenie napięcia i sprężystości skóry, nadanie jej wiotkości, a także zwalczanie rozstępów. Aby uzyskać najlepszy efekt zaleca się powtórzenie zabiegu w odstępie tygodnia, od 4-6 razy. Taką serie należy powtarzać do 3 razy w ciągu roku.

RRS HA Cellutrix

RRS HA Cellutrix produkt na bazie kwasu hialuronowego i koktajlu biostymulującego, stworzony w celu walki z uciążliwym cellulitem. W jego skład wchodzi 8 antyoksydantów, 2 lipolityki, 7 flawonoidów, 8 mikroelementów, 3 witaminy, 8 saponin, 3 trójtrepeny, 1 aminokwas, 2 AHAsy, 2 polifenole oraz składniki lipolityczne (kofeina i fukoksantyna). Jedno opakowanie produktu zawiera 6 fiolek płynu, każda o pojemności 10 ml.

Produkt przeznaczony jest do stosowanie w okolicy pośladków oraz tylnej strony ud. Efektem zabiegu z zastosowaniem RRS HA Cellutrix jest redukcja cellulitu i ujędrnienie skóry, korekcja miejsc, w których gromadzi się tkanka tłuszczowa oraz poprawa wyglądu skóry.

Aby uzyskać najlepszy efekt zaleca się powtórzenie zabiegu w odstępie tygodnia, od 4-6 razy. Taką serie należy powtarzać do 3 razy w ciągu roku.

RRS HA Injectable

Preparat RRS HA Injectable wspomaga syntezę kolagenu i elastyny, a także odżywia skórę i wspomaga proces jej odnowy. Produkt zawiera składniki aktywne ; kwas hialuronowy i koktajl biorewitalizujący z 10 witamin, 3 kwasów tłuszczowych, 2 koenzymów, 22 antyoksydantów, 12 polifenoli, 21 aminokwasów, 13 mikroelementów i 3 terpenów. Jedno opakowanie produktu zawiera 6 fiolek, każda o pojemności 5 ml.

RRS HA Injectable stosowany jest w zabiegach twarzy i ciała. Jego zastosowaniem jest silne nawilżenie oraz stymulacja i regeneracja skóry oraz korekcja drobnych zmarszczek Polecany jest osobom, które mają problem ze zmęczoną i atoniczną skórą, a także dla skóry palacza oraz u osób, które zamieszkują zanieczyszczony obszar.

Aby uzyskać najlepszy efekt zaleca się powtórzenie zabiegu w odstępie tygodnia, od 4-6 razy. Taką serie należy powtarzać do 3 razy w ciągu roku.

RRS Hyalift 75 Proactive

RRS Hyalift 75 Proactive to czysty, niestabilizowany i wysoko stężony kwas hialuronowy polecany osobom między 45-55 rokiem życia, którym zależy na rewitalizacji skóry i wygładzeniu zmarszczek. Poza kwasem hialuronowym w skład preparatu wchodzi 16 aminokwasów: kwas glutaminowy, alaniny, argininy, asparaginian, fenyloalanina, glicyna, histydyna, izoleucyna, Leucyna, Levoglutamide lizyny, proliny, seryny, Tauryna, treonina, tyrozyna, walina, 5 polifenoli: R-2 Viniferin, Ɛ-Viniferin, R-Viniferin, Iso-Ɛ-Viniferin, resveratrol oraz 6 przeciwutleniaczy: Tauryna, R-2 Viniferin, Ɛ-Viniferin, R-Viniferin, Iso-Ɛ-Viniferin, resveratrol. Jedno opakowanie produktu zawiera 6 fiolek z płynem, każda o pojemności 5 ml.

RRS Hyalift 75 Proactive jest preparatem przeznaczonym do stosowania w okolicy twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni i ma działanie nawilżające oraz biorewitalizujące, a także zapobiega starzeniu się skóry, redukuje drobne zmarszczki i poprawia wiotkość skóry. Aby uzyskać najlepszy efekt zaleca się powtórne wykonanie zabiegu w odstępie tygodnia,w sesji od 4-6 razy. Taką serie należy wykonywać do 3 razy w roku.

 

RRS Hyalift 75

RRS Hyalift 75 to czysty, niestabilizowany i wysoko stężony kwas hialuronowy polecany osobom powyżej 35 roku życia, którzy chcą poprawić kondycję skóry. Produkt przeznaczony jest do stosowania wyłącznie w połączeniu z preparatem RRS Silisorg. Jedno opakowanie zawiera 6 fiolek płynu, każda o pojemności 5 ml.

RRS Hyalift 75 stosowany jest w zabiegach okolic twarzy, szyi, dekoltu, grzbietu dłoni, wewnętrznej strony ud i ramion, obszaru okołopępkowego i brzucha. Produkt ma na celu nawilżenie skóry i poprawa jej kondycji, wypełnienie drobnych zmarszczek oraz działanie odmładzające.

Aby uzyskać najlepszy efekt zabieg z użyciem preparatu RRS Hyalift 75 zaleca się powtarzać w odstępach tygodnia,w sesji od 4-6 razy. Taką serie należy wykonywać do 3 razy w roku.

RRS XL Hair

RRS XL Hair to produkt na bazie kwasu hialuronowego i koktajlu biostymulującego,  przeznaczony do poprawy struktury włosów. W skład preparatu wchodzi 1 czynnik wzrostu EGF, 1 GM peptyd, NAD,17 aminokwasów, 9 mikroelementów, 7 witamin, 5 terpenów, 2 kwasy tłuszczowe, 2 flawonoidy oraz 3 antyoksydanty. Opakowanie zawiera jedną fiolkę produktu o pojemności 3 ml.

Produkt stosowany jest w leczeniu skóry głowy, brwi oraz w okolicy wzgórka łonowego. Celem zabiegów z wykorzystaniem RRS XL Hair jest poprawa kondycji oraz struktury włosów, a także stymulacja ich wzrostu.

RRS HA Whitening

RRS HA Whitening to produkt, którego celem jest regulacja barwy skóry. Jego receptura oparta jest na kwasie hialuronowym z dodatkiem 8 związków depigmentacyjnych,  7 flawonoidów, 4 witamin, 13 antyoksydantów, 2 AHA-sów, ßHA, 3 glikozydów, 4 polifenoli, 2 tripterpenoidów, 7 mikroelementów i aminokwasu. Jedno opakowanie zawiera 6 ampułek preparatu, każda o pojemności 3 ml.

Produkt stosowany jest w okolicy twarzy, szyi i dekoltu i przeznaczony jest do skóry uszkodzonej słońcem i ma za zadanie niwelować przebarwienia i normalizować kolor, pozostawiając efekt jednolitej i wybielonej skóry. Aby uzyskać najlepszy efekt zaleca się powtórne wykonanie zabiegu w odstępie tygodnia,w sesji od 4-6 razy.

 

RRS Silisorg

Preparat RRS SIlisorg to koktajl stosowany w mezoterapii lub jako uzupełnienie produktów z gamy RRS. Produkt bazuje na krzemie organicznym, a w jego skład wchodzą także polifenole i R-2 Viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Iso-ε-Viniferin, Resveratrol oraz antyoksydant resweratrol. Jedno opakowanie produktu zawiera 12 ampułek preparatu, każda o pojemności 5 ml.

RRS Silisorg to preparat przeznaczony do stosowania w okolicy twarzy, skóry głowy i ciała, używany w celu biorewitalizacji tkanki podskórnej, ale ma również zastosowanie w monoterapii lub jako dodatek do zabiegów z innymi produktami z linii RRS. Połączenie RRS Silisorg z pozostałymi preparatami serii daje gwarancję zwiększenia objętości produktów ze względu na rozmiar leczonej powierzchni oraz zapewnia dodatkowe działanie zapobiegające starzeniu skóry.

Częstotliwość wykonywania zabiegu z użyciem produktu to 4-6 serii, każda w odstępie tygodnia. Taki cykl powinien być powtarzany do 3 razy w roku.

Przeciwwskazania

Odradza się stosowanie produktów serii RRS u pacjentów cierpiących na którąś z poniższych dolegliwości:

  • u osób uczulonych na którykolwiek ze składników preparatu
  • u osób cierpiących na choroby skórne lub w przypadku pacjentów z uszkodzeniem skóry
  • u pacjentów, którzy są w trakcie leczenia sterydami lub przyjmują immunodepresanty
  • u osób ze schorzeniami autoimmunologicznymi
  • u pacjentów cierpiących na cukrzycę (zwłaszcza w przypadku osób z niewyregulowaną chorobą)
  • w przypadku ostrego zapalenia stawów
  • u osób z nawracającą anginą
  • u pacjentów cierpiących na zapalenie mięśnia sercowego

Zalecenia po zabiegu:

Po zabiegu z użyciem produktów serii RRS zaleca się pacjentom zachowanie ostrożności do 12 godzin po wykonanej iniekcji. Należy unikać skrajnych temperatur (sauny, kriokomory, łaźni) oraz bezpośredniego kontaktu z promieniami UV, a także powstrzymać się od stosowania makijażu u miejscach, w których aplikowany był produkt.

Do 48 godzin po zabiegu może utrzymywać się zaczerwienienie i niewielki obrzęk, ale te dolegliwości powinien ustąpić samoistnie.

 

Zespół Dermatic