Nowości w ofercie Dermatic


W naszej ofercie staramy się dawać Państwu szeroką możliwość wyboru artykułów, które odpowiadają różnym potrzebom, ale są jednocześnie produktami najwyższej jakości. Staje rozbudowujemy asortyment dostępnych na stronie preparatów i proponujemy całą gamę profesjonalnych kosmetyków w atrakcyjnych cenach. Oto kilka nowości, które w ostatnim czasie pojawiły się w naszym sklepie internetowym:

Linerase

Linerase to produkt, który nie jest ani wypełniaczem ani tradycyjnym preparatem do mezoterapii. To innowacyjna terapia iniekcyjna, odbudowująca i regenerująca skórę, dzięki czemu przywraca jej sprężystość i nadaje naturalny wygląd.

Preparat Linerase zawiera atelokolagen typu I, który dzięki swojej bioaktywności skutecznie stymuluje powstawanie nowych fibroblastów i włókien kolagenowych wpływających na poprawę kondycji skóry. Produkt wprowadzany jest śródskórnie w formie zastrzyku, a terapia z jego użyciem nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznej. Stopień inwazyjności procedury iniekcyjnej jest niski, dzięki czemu nie wymaga od pacjenta rekonwalescencji. Po zabiegu w miejscu podania preparatu może wystąpić zaczerwienienie, obrzęk lub swędzenie, jednak te objawy ustępują zazwyczaj w ciągu kilku godzin. Maksymalny czas ich utrzymania to 3-7 dni, po których samoistnie przechodzą.

Zabiegi z użyciem produktu Linerase przeznaczone są do okolic twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i ciała, poprawiając wygląd skóry i odbudowując ją. Jego celem jest redukcja wiotkości skóry, pozbycie się rozstępów i blizn zanikowych, poprawa gęstości i elastyczności oraz nawilżenie, a także regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej. Osoby, które zdecydowały się na zastosowanie preparatu przyznają, że ich skóra jest bardziej sprężysta i odświeżona.

Pierwsze efekty są widoczne już kilka dni po zabiegu, poprawia się napięcie skóry, jest ona bardziej rozświetlona i wygładzona. Pełen efekt leczenia uzyskuje się około 4 tygodnie po iniekcji, a efekty utrzymują się 12-18 miesięcy. Kuracja składa się z 2-4 zabiegów, w zależności od zaleceń lekarza i pożądanego efektu oraz stanu skóry pacjenta.

Produkt Linerase został wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Wśród pacjentów, którzy przeszli zabieg z użyciem preparatu Linerase lek cieszy się dużym powodzeniem i skutecznością, a efekty są długotrwałe.

PROFHILO

Profhilo to innowacyjny preparat medycyny estetycznej przeznaczony do bioremodelingu czyli przebudowy i przywrócenia utraconych wskutek procesu starzenia parametrów skóry. Opracowany został przez Instytut Farmaceutyczny IBSA, a jego działanie oparte jest na powolnym i długotrwałym uwalnianiu molekułu młodości, która działa jak miliony drobnych sprężynek uruchamiających produkcję elastyny i kolagenu typu I, II, IV, VII.

Dzięki unikalnej strukturze produktu, swobodnie wnika w tkankę podskórną i skórę właściwą, przez co jest idealnym preparatem w procesie leczenia trudnych anatomicznie zwiotczałych obszarów skóry. Profhilo zawiera kompleksy hybrydowe, które są alternatywą dla chemicznie sieciowanych wypełniaczy HA.

Preparat składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych HA o najwyższym możliwym stężeniu, których działanie uruchamia proces naprawczy i polepsza gęstość skóry.

Produkt przeznaczony jest do przywracania konturu twarzy, wygładzenia skóry twarzy, napięcia i nadania sprężystości oraz wysmuklenia. Profhilo daje efekt wypełnienia i modelacji, ale nie zmienia rysów i nie powiększa objętości tkanek twarzy, dzięki czemu pozostawia naturalny wygląd skóry.

Specjalna technika zabiegu polega na iniekcji preparatu zaledwie w pięć specjalnie wybranych punktów po obu stronach twarzy, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko dostania się substancji do dużych naczyń lub uszkodzenie nerwów, a proces dyfuzji w tkankach okolicy jarzmowej, policzków, linii żuchwy i brody jest zmaksymalizowany. Nie jest wymagane stosowanie środka znieczulającego. Preparat nie powoduje powstawania grudek i nierówności, wypełnia skórę równomiernie pozostawiając naturalny efekt liftingu.

Dzięki zabiegowi z użyciem Profhilo zatrzymany zostaje proces starzenia się, a skóra jest napięta i odżywiona.
Rezultaty zabiegu widać po dwóch sesjach, a widoczne efekty utrzymują się od 12-18 miesięcy.

Crystalys

Crystalays to wypełniacz stworzony przez firmę Panaxia & Luminera, która od wielu lat specjalizuje się w produktach farmaceutycznych oraz medycynie estetycznej. To biokompatybilny i biodegradowalny preparat na bazie hydroksyapatytu wapnia (CaHa), który stymuluje fibroblasty do produkcji naturalnego kolagenu i natychmiast wypełnia i wiąże się z tkanką dzięki czemu daje naturalny wygląd.

Regeneruje i wygładza skórę, przywracając jej odpowiednie proporcje, wypełnia zmarszczki, a także odmładza i odżywia skórę. Jest doskonale tolerowany przez ludzki organizm, a dzięki swojej uniwersalności może być stosowany na całej powierzchni skóry twarzy, zarówno w zabiegach w okolicach brwi jak i w celu modelowania okolic ust i brody.

Zazwyczaj produkt stosowany jest w zabiegach mających na celu powiększenie policzków, wypełnienie w obszarze jarzmowym, modelowanie linii żuchwy, spłycenie bruzd nosowo-wargowych, korekta linii marionetki, a także modelowanie ramion, korekcja płatków ucha i odnowa grzbietowej powierzchni dłoni. Wspomaga odbudowę struktury skóry i produkcję kolagenu, poprawia także objętość skóry i modeluje wybrane okolice pozostawiając efekt liftingu.

Bezpośrednio po wykonaniu iniekcji może dojść do miejscowego obrzęku i zaczerwienienia, które zazwyczaj ustępuje w ciągu 2-3 dni. Efekt liftingu jest długotrwały i utrzymuje się na skórze przez okres powyżej 24 miesięcy.

Princess Volume Lidocaine

Princess Volume Lido to wysoce elastyczny wypełniacz na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem środka przeciwbólowego – lidokainy, która zapewnia pacjentowi komfort w trakcie iniekcji. Zastosowana przy produkcji nowatorska i zaawansowana technologia S.m.a.r.t. oraz podwójna sterylizacja preparatów zapewniają doskonały, naturalny efekt oraz bezpieczeństwo zabiegu.

Princess Volume Lidocaine przeznaczony jest do modelowania twarzy, wygładzenia zmarszczki oraz przywrócenia skórze właściwej objętości. Stosowany jest w celu korekcji konturu twarzy, wypełnienia fałd nosowo-wargowych oraz zmarszczek głębokich, a także zwiększenia objętości ust i policzków. Zabieg z użyciem produktu daje długotrwały i naturalny efekt młodej i odżywionej skóry.

Jedno opakowanie Princess Volume Lidocaine zawiera strzykawkę z płynem oraz dwie sterylne igły.

Princess Volume Plus Lidocaine

Princess Volume Plus to preparat wypełniający o najwyższym stężeniu usieciowanego kwasu hialuronowego, uzupełniony środkiem znieczulającym – lidokainą, przeznaczony do zabiegów głębokich i wolumetrycznych. Dzięki starannie dobranej kompozycji składników produkt zapewnia długotrwały i naturalny efekt, a zawartość substancji przeciwbólowej niweluje dyskomfort związany z iniekcją preparatu. Produkt łatwo łączy się z otaczającymi tkankami zapewniając wsparcie strukturalne.

Zabieg z użyciem Princess Volume Plus stosowany jest w celu wypełnienia głębokich zmarszczek i bruzd, przywróceniu objętości twarzy oraz poprawy jej konturów. Efektem zabiegu jest wypełnienie twarzy, odżywienie i odmłodzenie. Produkt utrzymuje się na skórze do 9 miesięcy
Jedno opakowanie Princess Volume Plus zawiera ampułko-strzykawkę preparatu oraz dwie sterylne igły.

Princess Filler Lidocaine

Princess Filler Lidocaine to sterylny, biodegradowalny i elastyczny wypełniacz na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem środka przeciwbólowego – lidokainy, która zapewnia komfort w trakcie iniekcji. Produkt zapewnia długotrwałe efekty i jest przeznaczony do stosowania w zabiegach na obszarze całej twarzy.

Princess Filler Lidocaine doskonale radzi sobie w zabiegach podnoszenia kącika ust, uwypuklających łuk kupidyna, koryguje również drobne linie i zmarszczki oraz usuwa blizny a także wypełnia i modeluje usta. Produkt daje naturalny efekt, który utrzymuje się do 12 miesięcy.
Jedno opakowanie Princess Filler Lidocaine zawiera strzykawkę z płynem oraz dwie sterylne igły.

Aquashine BTX

Aquashine BTX to innowacyjny produkt, którego działanie oparte jest na wygładzeniu skóry i redukcji zmarszczek przez rozluźnienie mięśni. Skład produktu bazuje na nieusieciowanym kwasie hialuronowym i kompleksie siedmiu peptydów: dekapeptydu-29, oligopeptydu-62 (odpowiadają za rozluźnienie mięśni w skórze), acetyl dekapeptydu-3 (odpowiada za syntezę kolagenu), oligopeptydu-24 i oligopeptydu-72 (odpowiedzialne za odbudowę i regenerację) oraz oligopeptydu-34 i oligopeptydu-51 (odpowiedzialnych za rozjaśnienie i rozświetlenie skóry). Ich zawartość stabilizuje aktywność mięśni i rozluźnia ich włókna, co powoduje wygładzenie skóry, poprawę jej struktury, a także odnowę komórkową.

Efekty działania produktu Aquashine BTX widać już po pierwszym zabiegu, skóra staje się wówczas wyraźnie wygładzona i lśniąca, produkt nadaje jej także jędrność i sprężystość. Kolejne zabiegi utrwalają działanie kompleksu peptydowego, widocznie wygładzają i redukują zmarszczki oraz poprawiają elastyczność skóry.

Produkt przeznaczony jest do stosowania w okolicach oczu i czoła, a także ust i linii żuchwy oraz szyi i dekoltu. Polecany jest w terapii przeciwstarzeniowej oraz aby zapobiegać zmianom zanikowym skóry, a także w leczeniu blizn potrądzikowych i ubytków na skórze, a także w walce z przebarwieniami.

Surface White

Surface White to koktajl wykorzystywany w mezoterapii na bazie wybielaczy i antyoksydantów, którego przeznaczeniem jest rozjaśnienie i odmłodzenie skóry. Stworzony został według naturalnej formuły opartej na wodzie i glutationie, który redukuje poziom cysteiny, ułatwia przywracanie witaminy C i E oraz pomaga w naprawie DNA.

Preparat posiada właściwości detoksykacyjne, które spowalniają proces starzenia i usuwają szkodliwe substancje. Dzięki zastosowaniu produktu cera pozostaje zdrowa, rozjaśniona, naturalna i odżywiona.

Zespół Dermatic