e.p.t.q. – koreańska pielęgnacja.


Wiele słyszy się o koreańskiej pielęgnacji skóry. Mimo upływu lat uroda Koreanek nie przemija i cieszą się idealną skórą pozbawioną niedoskonałości. Skóra pełna takiego blasku to marzenie niejednej kobiety – szczególnie gdy oznaki starzenia zaczynają coraz bardziej uwidaczniać się na ich twarzach.

Hurtownia estetyczna Dermatic przedstawia zatem produkty, dzięki którym odmłodzimy i zrewitalizujemy skórę naszych pacjentów. Specyfiki koreańskiej marki Jetema to świeże spojrzenie na rynek estetyczny, a efekty ich zastosowania nie pozwalają zostawić po sobie cienia wątpliwości, co do skuteczności i bezpieczeństwa środków. Dostępna gama wypełniaczy E.P.T.Q to potwierdzona jakość, którą przybliżyliśmy w artykule poniżej.

Wypełniacze E.P.T.Q

W naszych gabinetach estetycznych z pewnością znajdują się różnego rodzaju wypełniacze. Tak, zabiegi z ich wykorzystaniem to sprawdzony sposób na uatrakcyjnienie wyglądu naszych pacjentów. Z ich pomocą możemy zredukować zmarszczki, poprawić owal twarzy, wykonać korektę nosa, a także wymodelować kształt ust.

Podczas wyboru wypełniaczy HA zwracamy uwagę na ich poszczególne składniki oraz czystość kwasu – wiemy bowiem, że wykwalifikowany specjalista i bezpieczny środek są podstawą udanego zabiegu.

Koreańskie laboratorium Jetema oferuje więc specyfiki, które zadowolą najbardziej wymagające grono pacjentów. Wypełniacze E.P.T.Q składają się z poczwórnie usieciowanego kwasu hialuronowego o stężeniu 24 mg/1 ml, który charakteryzuje się cząsteczkami o średniej wielkości. Na uwagę zasługuje tu również zastosowanie struktury HIVE.

Struktura HIVE w wypełniaczach Jetema

Wspomniana struktura HIVE polega na ułożeniu cząsteczek HA bardzo blisko siebie i zachowując przy tym równe odstępy między nimi. Taka budowa skutkuje równomiernym rozprowadzeniem kwasu, a zawarte w nim cząsteczki wiążą określoną ilość wody. Jest to równoznaczne z uzyskaniem elastycznej, gładkiej i pełnej objętości skóry.

Co więcej, produkty marki Jetema wykonywane są z należytą starannością – wystarczy spojrzeć na niezwykłą czystość substancji oraz proces dozowania surowców. Zawarta w specyfiku endotoksyna to najniższa światowa wartość, która nie przekracza 0,1 EU/ml, a pH wypełniaczy E.P.T.Q jest zgodne z naturalnym, dzięki czemu zminimalizujemy ból podczas zabiegu.

E.P.T.Q – S100 1 ml 

Certyfikowany wypełniacz HA przeznaczony do zabiegów redukujących umiarkowane zmarszczki i cienkie linie w okolicach oczu, ust, czy szyi. W jego składzie znajduje się kwas hialuronowy o stężeniu 24 mg/1ml, który aplikuje się powierzchniowo lub w środkowe warstwy skóry właściwej.

Iniekcja E.P.T.Q – S100 to także doskonały sposób na naturalne wymodelowanie ust. Powiększenie warg i wzmocnienie koloru czerwieni wargowej to zabiegi, które cieszą się coraz większa popularnośćią – zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym pomoże podkreślić ich naturalne piękno, jednak by móc rozpocząć wybraną kurację i zaaplikować tak bezpieczny środek, jak E.P.T.W S100, należy upewnić się, że stan zdrowia i kondycja skóry kwalifikują zainteresowaną osobę do zabiegu.

Do głównych przeciwwskazań wypełniania kwasem HA należą:

  • reakcje alergiczne na zastosowane substancje;
  • ciąża i laktacja;
  • infekcje skórne;
  • tendencja do powstawania bliznowców;
  • problemy z krzepliwością krwi;
  • przyjmowanie leków z pochodną witaminy A;
  • choroby nowotworowe;
  • stany zapalne.

Efekty wypełniania E.P.T.Q – S100

Dzięki aplikacji wypełniacza Jetema skóra naszych pacjentów staje się widocznie napięta, a pierwsze oznaki starzenia nie są już tak widoczne. Redukcja drobnych zmarszczek, spłycenie blizn potrądzikowych i wyrównanie struktury skóry to efekty, którymi pacjenci mogą cieszyć się nawet po upływie 8 miesięcy. Dodajmy do tego wymarzony kształt ust i likwidację bruzd nosowo-wargowych, i to bez konieczności użycia skalpela!

Zniweluj głębokie zmarszczki z E.P.T.Q – S500

Problem głębokich zmarszczek jest nam z pewnością dobrze znany. Spotyka pacjentów w różnym wieku i może nasilać się ze względu na brak prawidłowej pielęgnacji, pomijanie ochrony przeciwsłonecznej, czy wypijanie niewystarczającej ilości płynów. Medycyna estetyczna przychodzi jednak z pomocą i przedstawia środek E.P.T.Q- 500 – wypełniacz oddziałujący w środkowe i głębokie warstwy skóry właściwej.

Skutki niepożądane wypełniania kwasem HA

Kwas hialuronowy zawarty w preparacie E.P.T.Q- 500 silnie nawilża skórę, dając przy tym efekt natychmiastowego odmłodzenia. Bezpośrednio po zabiegu możemy zauważyć jednak zaczerwienienie i nadwrażliwość twarzy. Takie efekty to wynik oddziaływania igieł na skórę pacjenta. Dzięki wysokiej czystości kwasu hialuronowego powstały obrzęk będzie minimalnie odczuwalny i zniknie po kilku dniach od zakończonego zabiegu wypełniania.

Szczególna wrażliwość skóry wymaga równie szczególnej pielęgnacji. Oznacza to rezygnację z korzystania z solarium, sauny i basenu. Ponadto, pacjent powinien unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne oraz ograniczyć aktywność fizyczną.

Środek wykorzystywany jest także w celu wypełnienia różnorakich ubytków skórnych i podniesienia owalu twarzy. Najczęściej aplikuje się go w okolice kości policzkowych, brody i skroni, aby subtelnie wydłużyć twarz pacjenta i nadać jej świeższego wyglądu.

Promienna cera z E.P.T.Q – S300

Wraz z wiekiem skóra traci swój blask i wymaga rewitalizacji. Gdy domowe maseczki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, pacjenci udają się do naszych gabinetów, poszukując rozwiązania na ich dolegliwości skórne. Polecając im poddanie się zabiegowi z E.P.T.Q – S300 pożegnają się oni z głębokimi zmarszczkami i zniwelują bruzdy nosowo-wargowe.

Działanie E.P.T.Q – S300, tak jak w przypadku pozostałych specyfików z serii E.P.T.Q, opiera się na cennych właściwościach kwasu hialuronowego. Cząsteczki aplikowanego związku równomiernie wypełniają wybrane miejsce, a co za tym idzie, pozostawiają skórę naturalnie napiętą.

E.P.T.Q – opinie

Poszukując informacji na temat wypełniaczy marki Jetema, można natknąć się na wiele opinii odnośnie do zabiegów z ich wykorzystaniem. Specjaliści, którzy mają już doświadczenie z opisywanymi specyfikami, przyznają że środki są łatwe w aplikacji, a do ich największych zalet zalicza się wysoką jakość wytworzenia.

 

 

 

Odznacza się to w trwałości specyfików i ograniczeniem efektów niepożądanych do minimum. Tak jak zostało już wspomniane, nadwrażliwość znika po kilku dniach, a upragnione rezultaty utrzymują się do 8 miesięcy. Gdy pacjent zauważy, że jego skóra ponownie zaczyna tracić blask, zabieg może zostać powtórzony nawet we wcześniejszym okresie.

Wypełnianie kwasem hialuronowym z Jetema

Szybkie odmłodzenie skóry? Wargi pełne objętości? Wygładzenie blizn i bruzd? Z wypełniaczami Jetema jesteśmy w stanie osiągnąć długotrwałe efekty, dzięki którym nasi pacjenci uwydatnią swoje piękno i pozbędą się niedoskonałości skórnych, które mogą towarzyszyć im od lat, jak i dopiero pojawiać się na ich twarzach, szyjach, czy dekoltach.

Zapraszamy do zapoznania się z tą ekskluzywną marką, która z pewnością spełni oczekiwania niejednego specjalisty od zabiegów estetycznych.

Zespół Dermatic