Belotero


Promienna kondycja skóry, wyraźny kontur twarzy, czy też pełny kształt ust stanowią czynniki, dzięki którym pacjent czuje się atrakcyjnie. Natura nie zawsze jednak obdarowuje nas wymarzonym wyglądem, przez co powstaje wiele kompleksów i spadek pewności siebie. Rozwiązaniem okazują się zatem zabiegi medycyny estetycznej, za pomocą których jesteśmy w stanie ujędrnić, odświeżyć, a nawet wymodelować problematyczny obszar na twarzy.

Znaczący wpływ na uzyskanie pożądanych efektów mają środki kosmetyczne stosowane podczas kuracji. Powinny pochodzić one z pewnego źródła i charakteryzować się wysoką jakością i bezpieczeństwem działania. Jakie specyfiki wybrać? Na szczególne wyróżnienie zasługą preparaty marki Belotero, które dostępne są w ofercie hurtowni internetowej www.dermatic.com.pl. Zachęcamy do lektury, by przekonać się dlaczego warto wprowadzić do swojej oferty właśnie je!

Wypełniacze Belotero – co je wyróżnia?

Marka Belotero tworzy gamę profesjonalnych wypełniaczy, które powstały przy użyciu technologii Dynamic Cross-Linking Technology. Jest to opatentowana metoda sieciowania, której wynikiem jest spójny i jednofazowy żel. Tak powstała substancja cechuje się również elastycznością i sprężystością, dzięki której preparat stabilnie utrzymuje się na skórze pacjenta i stanowi niebywałą łatwość oraz wygodę w aplikacji.

Należy także wspomnieć o bezpieczeństwie produktu – świadczy o tym zatwierdzenie go przez Agencję Żywności i Leków (FDA) w 2011 roku.

Belotero Balance Lidocaine

Redukcja drobnych zmarszczek, wygładzenie bruzd i fałd nosowo-wargowych, a także wymodelowanie kształtu ust – wszystkie wskazane cechy są możliwe do osiągnięcia dzięki zabiegowi wypełniającemu Belotero Balance Lidocaine.

Specyfik składa się z kwasu hialuronowego oraz lidokainy, która wykazuje właściwości znieczulające i łagodzące ból podczas zabiegu. Tak dobrane komponenty pozwalają na aplikację środka w formie blanchingu. Oznacza to, że Belotero Balance z lidokainą wypełnia górne warstwy skóry właściwej, dając przy tym naturalny efekt wygładzenia i podniesienia skóry. Ponadto, specyfik charakteryzuje się dużą spoistością, dzięki czemu zapobiega przemieszczaniu się żelu na skórze pacjenta i odpowiednio się do niej dopasowuje.

Nadanie upragnionego kształtu ust, czy wypełnienie umiarkowanych zmarszczek odbywa się przy użyciu specjalnych igieł o rozmiarze 27G lub 30G. Mimo zawartości lidokainy, pacjent może odczuwać delikatne podrażnienie skóry i lekki obrzęk miejsca, które poddane zostało zabiegowi. Nie powinno być to niepokojącym objawem, a naturalnym wynikiem zastosowania igieł podczas zabiegu.

Belotero Lips Shape

Marzenie o pięknych i pełnych ustach nie musi być tylko wyobrażeniem naszych pacjentów. Za pomocą Belotero Lips Shape (jak sama nazwa wskazuje) jesteśmy w stanie wymodelować usta i nadać im wymarzony kształt. Oprócz zwiększenia objętości, pacjent może uwydatnić swoją czerwień wargową oraz unieść opadające kąciki ust, które często dodają nam lat.

Aplikacja Belotero Lips Shape odbywa się podśluzówkowo przy użyciu igły o rozmiarze 27G. Co więcej, opisywany wypełniacz ust składa się z lidokainy, która pełni funkcję środka uśmierzającego ból, dzięki czemu pacjent uniknie uczucia głębokiego dyskomfortu podczas zabiegu. Wspomnijmy także o drugim, kluczowym składniku preparatu. Zawarty w specyfiku kwas hialuronowy, który odpowiedzialny jest za wypełnienie ust, pozwoli pacjentowi cieszyć się z pożądanego efektu przez okres ok. 10 miesięcy.

Po upływie wskazanego czasu można ponownie wykonać zabieg – wszystko zależy od indywidualnej reakcji na zaaplikowany specyfik.

Belotero Intense Lidocaine

Belotero Intense Lidocaine wykazuje podobne właściwości, jak w przypadku opisywanego już wcześniej Belotero Balance Lidocaine. Różnica polega na przeznaczeniu produktu – Belotero Intense Lidocaine stosuje się w przypadku nieco bardziej głębszych zmarszczek, bruzd i fałd nosowo-wargowych. Okaże się to więc skutecznym rozwiązaniem dla pacjentów w starszym wieku, których upływający czas da zauważyć się na twarzy.

Iniekcja specyfiku koncentruje się na środkowych i głębokich warstwach skóry właściwej. Przy jego wykorzystaniu jesteśmy także w stanie wymodelować usta pacjenta przy jednoczesnym uzyskaniu efektu naturalnego wypełnienia. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu i utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

Belotero Volume Lidocaine

Z pewnością, wiele naszych pacjentów skarży się na opadające policzki, czy mało dostrzegalne kości policzkowe. Belotero Volume Lidocaine to kolejna sprawdzona propozycja na uzyskanie atrakcyjnego wyglądu twarzy. Poprzez dotarcie do głębokiej warstwy skóry właściwej, cera naszego pacjenta nie tylko staje się promienna i odświeżona, ale również wyraźnie uwidaczniają się kości policzkowe, skronie, czy żuchwa.

Modelowanie twarzy jest zabiegiem coraz częściej wybieranym przez pacjentów ze względu na długotrwałość swoich efektów. Rezultaty wypełniania komórek skórnych utrzymują się nawet do 18 miesięcy po zakończeniu kuracji. Jest to związane z pełną zdolnością integracji substancji ze skórą, która w dodatku jest odporna na działanie czynników zewnętrznych.

Belotero Soft Lidocaine

Wypełniacze z kwasem hialuronowym stanowią nie tylko szybki i bezpieczny sposób na podniesienie kącików ust, wymodelowanie kształtu twarzy, czy nadanie jej wyraźnych konturów i rysów. Stosowanie Belotero Soft Lidocaine wiąże się również z widocznym wygładzeniem zmarszczek, bruzd oraz fałd, a także jest to skuteczne rozwiązanie w walce z suchą i zmęczoną skórą.

Belotero Soft Lidocaine przyczynia się do nawilżenia skóry poprzez równomierne rozłożenie substancji do wnętrza górnej warstwy skóry właściwej. W swoim składzie zawiera wspomniany już wcześniej kwas hialuronowy oraz typowy komponent pojawiąjący się w gamie wypełniaczy Belotero, jakim jest lidokaina – związek odpowiedzialny za możliwość zrelaksowania się podczas zabiegu bez obaw o pojawienie się dotkliwego bólu.

Całość składników tworzy elastyczny i jednofazowy środek, który stabilnie utrzymuje się w skórze pacjenta, pozostawiając ją napiętą i wolną od jakichkolwiek grudek, czy guzków będących rezultatem iniekcji specyfiku.

Belotero Lips Contour

Sprawdzony producent Belotero, którego wypełniacze dostępne są na stronie hurtowni estetycznej Dermatic, oprócz przytoczonego powyżej Belotero Lips Shape, wprowadza również kolejny specyfik do modelowania ust – Belotero Lips Contour.

Środek występuje w formie plastycznego żelu, który składa się z wiązań kwasu hialuronowego oraz wyciszającej lidokainy. Istnieje możliwość jednoczesnego zastosowania dwóch specyfików Belotero dedykowanych pacjentom, którzy chcą osiągnąć efekt pełnych i jędrnych ust bez użycia skalpela.

Wszystko zależy od poszczególnych potrzeb i upodobań pacjenta – zapewne każdy z nich będzie oczekiwał nieco odmiennych efektów. Rolą specjalisty jest zatem takie zastosowanie wypełniaczy, by nie tylko nadać odpowiedni kształt ust, ale w konsekwencji wywołać na nich szczery uśmiech zadowolonego pacjenta.

Wypełniacze Belotero w ofercie Dermatic

Zabiegi wypełniające zmarszczki, podnoszące owal twarzy i modelujące kształt ust widnieją w ofercie niejednego studia urody. Cieszą się one dużym powodzeniem ze względu na spektakularne efekty, którymi pacjent może cieszyć się przez długi okres czasu. W ofercie na www.dermatic.pl wyróżniamy w pełni bezpieczne wypełniacze marki Belotero, które dzięki swojemu starannie dobranemu składowi przyczyniają się do szybkiego uzyskania upragnionych rezultatów, przy jednoczesnym wyeliminowaniu odczucia bólu podczas zabiegu.

Sama forma elastycznego żelu, który aplikowany jest do odpowiedniej warstwy skóry właściwej, doceniana jest nie tylko przez pacjentów, ale również przez wykonujących zabieg specjalistów. Markę Belotero można określić zatem w trzech słowach: bezpieczeństwo, wygoda i funkcjonalność na miarę profesjonalisty!