PBSerum Medical z nagrodą „Innowacji Targów LNE 2019”!


W miniony weekend w Krakowie odbyła się jedna z największych imprez branży beauty & healthy aging w Polsce, 40 Kongres i Targi LNE.  Jednym ze stałych elementów programu wydarzenia jest konkurs Innowacje LNE, podczas którego Jury złożone z przedstawicieli polskiej i francuskiej edycji magazynu LNE oraz ekspertów z zakresu chemii surowców kosmetycznych ocenia zgłoszone produkty.

Tytuł Innowacji LNE zdobywają produkty wyznaczające nowe kierunki rozwoju w branży beauty & healthy aging w Polsce. W tym roku wyróżnienie zdobyło pbserum MEDICAL medium, otrzymując najwyższe oceny oraz rekomendacje do nagrody.

Odczynniki enzymatyczne pbserum MEDICAL medium to produkt o działaniu regeneracyjnym i przeciwzwłóknieniowym, który minimalizuje złogi tłuszczowe, zapewniając stymulację metabolizmu lipidów oraz degradację trójglicerydów, pobudzając tym samym reorganizację włókien kolagenowych w uszkodzonych tkankach.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych produktów do lipolizy, nie dochodzi do zniszczenia komórki tłuszczowej w obszarze jej nadmiernego występowania, a jedynie zminimalizowania gabarytów adipocytów. Kolejne zalety pbserum MEDICAL medium stanowią brak bólu ciśnieniowego w obszarze iniekcji i zmniejszona reakcja zapalna.

Zabieg z użyciem odczynników enzymatycznych pb serum MEDICAL medium pozwala podać znacznie większą ilość preparatu, niż w przypadku klasycznych produktów do lipolizy. Dzięki temu uzyskujemy lepsze efekty kuracji w mniejszym odstępie czasu.

Iniekcję z użyciem pbserum MEDICAL medium można powtórzyć po 8-10 dniach, a wyniki widoczne są już po 10-14 dniach.

Pbserum MEDICAL to nowa, innowacyjna linia specjalistycznych produktów przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. Produkty dedykowane są specjalistom zabiegów estetycznych.

Poza pbserum MEDICAL medium w serii znajdują się również pbserum MEDICAL high oraz pbserum MEDICAL low. HIGH przeznaczone jest do leczenia zaawansowanych zwłóknień, na przykład blizn, zwłóknień pooperacyjnych oraz cellulitu. LOW przyczynia się do zmniejszenia gromadzenia wody w przypadkach zwłóknienia przebiegającego z obrzękami. Enzymy pbserum medical są dostępne w naszym sklepie. (link)

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie i zapraszamy do obejrzenia relacji video z oficjalnego odsłonięcia Galerii Innowacji LNE 2019 TUTAJ.