ateloKolagen Linerase – molekuła młodości!


Każdy klient oczekuje wysokiej jakości usług oraz sprawdzonych produktów, które będą wykorzystywane podczas kuracji. Istnieje wiele profesjonalnych marek, które w swojej idei cechują się naturalnością i innowacyjnością, szukając przy tym rozwiązań, które odpowiedzą na każdy problem skórny pacjenta. Dlatego przedstawiamy Państwu zabieg Linerase, któremu zaufały setki zadowolonych klientek.

Linerase przychodzi z pomocą wszystkim osobom zmagającymi się z takimi niedoskonałościami skórnymi jak zmarszczki, blizny, plamy i przebarwienia. Produkty wskazanej marki nie są zwykłymi preparatami do mezoterapii – stanowią nowość w skutecznej likwidacji oznak starzenia oraz niechcianych pozostałościach po trądziku czy promieniach słonecznych.

Świadczy o tym unikalna kompozycja składników aktywnych wykorzystanych do produkcji specyfików. Najważniejszym komponentem jest atelokolagen typu I, zwany końskim kolagenem. Nazwa tego środka nie jest przypadkowa – został wydobyty ze ścięgna Achillesa koni, które charakteryzuje się największym podobieństwem do kolagenu człowieka.

Na domiar tego, jest to bardzo wytrzymały budulec o wysokiej aktywności biologicznej, która przyczynia się do uzyskania spektakularnych efektów jakie daje kuracja Linerase. Ze składnika usunięte zostały telopeptydy, co pozwala na uznanie tej kuracji jako zabiegu nie wywołującego reakcji alergicznych i skutków ubocznych.

Linerase – niewielki rozmiar, ogromne działanie!

Linerase 5ml można stosować jako samodzielny preparat w walce z dojrzałą i zmęczoną skórą, jednak najlepsze efekty przyniesie, gdy zastosujemy go w połączeniu z innymi produktami tej marki, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny.

Ze względu na swój najbardziej wyróżniający składnik, jakim jest koński kolagen, pobudzona zostaje produkcja kolagenu typu III w skórze pacjenta.

Właśnie to powstałe białko odpowiedzialne jest za jej jędrność i szybką regenerację – w końcu nie bez przyczyny nazywa się je białkiem młodości. Wypełnienie tkanki następuje poprzez aktywację fibroblastów i monocytów, które wytwarzają włókna, a co za tym idzie, powstaje wspomniany kolagen.

Aplikowany specyfik to bezpieczeństwo i wysoka jakość działania. Oczyszczecznie atelokolagenu następuje bez zastosowania enzymów proteolicznych, przez co jego struktury białkowe nie ulegają pogorszeniu i są wykorzystane w maksymalnym stopniu.

Do tego w ogólnym składzie preparatu nie znajdziemy żadnych konserwantów – to stuprocentowa pewność użycia atelokolagenu pozbawionego immunogennych telepeptydów.

Po sprawdzeniu gamy produktów Linerase opinie na temat tego rodzaju mezoterapii stały się bardziej przychylne niż kiedykolwiek!

Wielu ekspertów ocenia preparat jako bardzo bezpieczny i skuteczny sposób na przywrócenie naturalnej elastyczności skóry, pełnej młodzieńczego wyglądu.

Na wyróżnienie zasługuje również fakt, że preparat Linerase został nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej w 2016 roku za najlepszy środek do biostymulacji tkankowej.

3- ETAPOWA BIOREGENERACJA Z LINERASE:

I ETAP – Biostymulacja na poziomie naskórkowym 

Maska złuszczająca Linerase Peel Off – to nowa technologia, która pozwala na efektywne i przedłużone uwalnianie składników aktywnych do zewnętrznej warstwy skóry.

Technologia złuszczania Linerase Peel Off jest oparta o retinol wzbogacony o alfa hydroksykwasy i rezorcynol (wykazujące działanie keratolityczne i ścinające), które otwierają drogę i umożliwiają wzbogaconemu retinolowi dotarcie do wszystkich warstw naskórka.

Proces bioregeneracji jest kontynuowany dzięki witaminie C (działanie antyoksydacyjne), peptydom: Copper Tripeptides – 1, Sh-oligopeptyd-1, Sh-polipeptyd-1, Sh-polipeptyd-11 (stymulowanie produkcji kolagenu) oraz kwasowi hialuronowemu i kolagenowi, które nawilżają i hamują transepidermalną utratę wody (TEWL).

Instrukcja użycia:

 • Nakładaj jednolicie na twarz, szyję i dekolt
 • Delikatnie usuń po 30 minutach
 • Nie spłukuj

Po takim zabiegu skóra jest przygotowana do kolejnego etapu.

II ETAP – Biostymulacja na poziomie skóry właściwej

Atelokolagen Linerase jest nową generacją heterologicznego kolagenu typu I, w postaci proszku do rozcieńczeń (iniekcji). Stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do produkcji kolagenu typu III. Stymuluje fibroblasty do wytwarzania włokien endogennego kolagenu jako nowego uzupełnienia tkanki.

Stosowanie

Przed wykonaniem iniekcji, należy przygotować zawiesinę w stosunku: 100mg kolagenu na 5ml soli fizjologicznej. Zawartość należy delikatnie wymieszać aż do uzyskania jednorodnej zawiesiny. Nie należy wstrząsać zawiesiną ani podawać niekompletnie rozrobionej.

Aplikacja specyfiku przybiera postać płynną, co jest dużym ułatwieniem iniekcji. Jedna ampułka substancji pozwala na przeprowadzenie zabiegu na czterech okolicach ciała: twarzy, dekolcie, szyi oraz skórze dłoni po jej zewnętrznej stronie.

Środek zostaje wstrzyknięty w problematyczne miejsce – 5ml na cztery obszary: twarz, szyja, dekolt, dłonie (ważne jest dokładne stosowanie się wg. protokołu), które następnie zostaje delikatnie wymasowane. Pacjent może odczuwać pieczenie podczas aplikacji, aczkolwiek nie powinno to znacząco prowadzić do jego dyskomfortu.

Preparat powinien być wykorzystany podczas jednego zabiegu. Wszelkie pozostałości powinny zostać zutylizowane.

Zalecaną techniką aplikacji preparatu LINERASE jest śródskórna iniekcja za pomocą cienkiej igły o średnicy 32G oraz długości 4 mm.

Po zabiegu pojawia się zazwyczaj zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie lub tkliwość. Nie powinno być to powodem do zmartwień – są to naturalne reakcje organizmu i już kilka dni po kuracji Linerase skutki uboczne znikną samoistnie, a pacjentka może cieszyć się napiętą i promienną skórą.

Pamiętajmy jednak o unikaniu promieni słonecznych i bardzo wysokiej temperaturze, gdy zakończymy niniejszą kolagenową terapię. Zabiegu nie należy także łączyć z innymi kuracjami, w których użyty jest laser czy chemiczny peeling, który może doprowadzić do powstania powikłań.

III ETAP – Ukojenie po zabiegu

Maska Regenerująca Linerase Restoring Mask jest maseczką stworzoną z naturalnych składników zapewniających efekt ukojenia i wyciszenia skóry po wykonanym zabiegu.

Aktywne składniki zawarte w Linerase Restoring Mask takie jak: tlenek cynku, sok z Aloe Vera, ekstrakt wodno-glikolowy z nagietka lekarskiego czy α-bisabolol działają przeciwzapalnie, przeciwbateryjnie, ściągającoi nawilżająco. Przyspieszają regenerację naskórka stymulując proces jego odnowy.

Linerase – innowacyjny zabieg regeneracji skóry

Specyfiki marki Linerase hurtownia estetyczna Dermatic poleca wszystkim, którzy zmagają się z takimi problemami jak:

 • Bruzdy i inne ubytki skórne
 • Blizny i przebarwienia
 • Rozstępy oraz cellulit
 • Zmarszczki
 • Utrata sprężystości i gęstości skóry (nie tylko na twarzy!)

Preparaty są wykorzystywane do unikalnego zabiegu mezoterapii, któremu możemy poddać się bez względu na wiek. W zależności od problemu skórnego lekarz medycyny estetycznej w każdym indywidualnym przypadku sam stwierdzi, czy jest to odpowiednia forma kuracji.

Weźmy pod uwagę, czy do zabiegu Linerase przeciwwskazania nie obejmują naszych dolegliwości i stanu zdrowia. Należą do nich bowiem:

 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Infekcje skórne i stany zapalne
 • Choroby nowotworowe
 • Przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
 • Cukrzyca
 • Choroby autoimmunologiczne

Jeżeli powyższe cechy nie stają nam na przeszkodzie to możemy udać się na indywidualną rozmowę z specjalistą od zabiegu, który zdiagnozuje, czy kwalifikujemy się do terapii. Pozytywne przejście tego etapu pozwala dojść do sedna naszej wizyty w klinice – wykonania zabiegu Linerase.

Efekty zabiegu odnowy skóry Linerase

W zależności od obszaru, który został poddany terapii, oczekiwane efekty można zauważyć po przejściu całej kuracji obejmującej od 2 do 4 zabiegów. Wśród nich wyróżnia się takie zalety jak:

 • Redukcja zmarszczek i przebarwień
 • Elastyczność i napięcie skóry
 • Likwidacja rozstępów i cellulitu
 • Młodzieńczy wygląd skóry
 • Wygładzenie bruzd
 • Nawilżenie i rozświetlenie
 • Trwałe usunięcie blizn, które nie wymaga powtarzalności kuracji

 

Zabieg z użyciem kolagenu to gwarantowane efekty – możemy opierać niniejsze stwierdzenie na wynikach badań przeprowadzonych na grupie 216 pacjentów. Gęstość skóry poprawiła się w 92% przypadków, świetlistość w 85%, efekt nawilżenia w 95 % a tekstura to niemal 98% potwierdzonych działań. Aby utrzymać rezultaty proponowane jest powtarzanie zabiegu co 3 miesiące lub przejście ponownie pełnej terapii po ok. 6 – 12 miesiącach.

Cena zabiegu atelokolagenem Linerase

Jeżeli zastanawiamy się, czy warto przejść kurację Linerase cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za taką przyjemność to w przypadku kolagowanego odmładzania twarzy, szyi, dekoltu i dłoni ok. 1300 PLN, w zależności od kliniki, w której poddamy się zabiegowi. W przypadku potrzeby bioregeneracji tylko jednej okolicy ciała musimy przygotować się na wydatek ok. 500 PLN.

Innowacja w odnowie skóry – wybierz Linerase

Atelokolagen Linerase coraz dynamiczniej pobija gabinety kosmetyczne i staje się ulubionym zabiegiem pacjentek. Nie bez przyczyny cieszy się tak dużą popularnością – jako bezpieczny specyfik nie powoduje żadnych reakcji alergicznych i skutków ubocznych.

Co więcej, potrafi sprostać szerokiej gamie problemów skórnych – od redukcji zmarszczek, po likwidację cellulitu. Czas sprawdzić wysoką jakość specyfików na własnej skórze i nabyć innowacyjny bestseller na stronie internetowej dermatic.com.pl  w atrakcyjnej cenie!

Zespół Dermatic